Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
peki sınırsız silkroad acıyoruzda bu gücü nerden alıyor onu çözemedim ? bunu önceden denemek istedim ama kasanız daha cabuk ısınır dediler ? ondan bişey yapamadım sizce deneyip kullananlardan yorum varmı ?

ps:teşekkürler :nod:

NiGHTMaRe

Aileden
@red
bro orada sınırsızdan kasıt sınırları zorlamak.Tabi ki işlemcin ısınır o ne kadar açtığına bağlı.Ama sana şöyle söyleyeyim;
Bu programı kullanmadan 5 client açışınla tahminen 8 client açışının ısınması ayni civarda olur.

Redd demiş ki:
peki sınırsız silkroad acıyoruzda bu gücü nerden alıyor onu çözemedim ? bunu önceden denemek istedim ama kasanız daha cabuk ısınır dediler ? ondan bişey yapamadım sizce deneyip kullananlardan yorum varmı ?

ps:teşekkürler :nod:
aynen

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ben şuan sorunsuz 7 tane acabiliyorum . ama 5 en iyisi makinam için. arada sırada bu sanal bellek hatası veriyor sadece o kadar :) senin dediğini deniyecem eğer olursa gercekten iyi olur :) 8 açar sanırım sorunsuz 5 tane gibiymiş gibi kasar diyorsun yani :)

NiGHTMaRe

Aileden
Bu programa + olarak reg kayıtlarınızı da temizlerseniz iyi olur^^

Takımı
Besiktas
İşte topic böyle hazırlanır. Eski kaliteyi yavaştan ele alıyoruz tekrar. Amacımızda buydu. Öpüyorum mert :kalp:

Takımı
Besiktas
@Lima

Farkımız, tarzımız eskilerden olmamız diyosun 8)

Bu Programda Sınırsız Client i illa Bot lan mı Acmalıyız Yoksa Buda Multi Client Gibi Bi Programmı ?

Takımı
Galatasaray
haylazqenc41 demiş ki:
Bu Programda Sınırsız Client i illa Bot lan mı Acmalıyız Yoksa Buda Multi Client Gibi Bi Programmı ?
Multi client değil , ram'i ve gereksiz dosyaları optimize ederek sistemi rahatlatıyor.

bende hiç program olmamısa rağmen 20 açıyorum bunu indirsem kaç açabilir acil cevaplarsınız sevinirim :)))

Yukarı Alt