Bir oyuncunun eksikliği bu kadar mı hissedilir. Boston çeyrek finalden çıkamayacak galiba :roll:

KB24 demiş ki:
Başta dediğim gibi Final LAL-CLE arasında olacak ve ben burada LAL in şampiyonluğunu sizlerle kutlayacağım :P :lol:
Kobe yi de severim LeBron ı da. benim için o kazanmış bu kazanmış farketmez. o kadar fanatiği değilim :rolleyes1: birini diğerinden daha çok sevmiyorum ya da birini sevip diğerinden nefret de etmiyorum. güzel bir maç seyrettirsinler o bana yeter :curtain:

Ben Kobe nin yada Lebronun lafını bile etmedim :P
Dediğin gibi onemli olan iyi bir mac cıkması ama Lakersa ve Kobe ye tutkum buyuk :D

Ps: Bu gece Bostan-Atlanta macı var bakalım bizi şaşırtacak neler olacak? ^^

Detroit ile Utah elendi. Detroit neyse ama ben Utah'tan daha büyük bir direnç beklerdim... Denver ve Dallas turu geçti gibiler ve onların eşleşmesi de baya enteresan olacak gibi.Lakers - Houston ise Lakers'ı final yolunda biraz daha yıpratacaktır ^^ Doğuda ise işler biraz daha karışık. KG siz Boston çok zorlanıyor.. Maçlar 2 uzatmaya falan gidiyor , oradan gelecek takım çok yıpranmış olarak gelecek lakin bu dezavantaj olmayacaktır çünkü rakipleri Phi-Orl serisi galibi ve büyük ihtimalle Orlando olacak.. Ama şu bir gerçek Orlando hiç istediği gibi oynayamıyor.. Play off baskısı bu olsa gerek.. Ama bence Boston ile eşleşirlerse o zamana kadar baskıyı hazmedip onlarla başa baş mücadele edeceklerdir. Doğu finalinde Cleveland'ın muhtemel rakibi onlar olacak gibi. Hawks Heat mücadelsi de ilginç.. Miami kazandığı 2 maçı da olağanüstü 3lük yüzdesiyle kazandı. Diğer 2 maçta ise rezil şut attılar.. Şuta çok bağlandılar. Bu onlar için iyi değil ama takımda Dwayne Wade gibi bir yıldız var. Turu bence Wade'in performansı belirleyecek.
Bizlere izlemek kalıyor sadece o güzel showu ^^

hmzsnmz demiş ki:
Detroit ile Utah elendi. Detroit neyse ama ben Utah'tan daha büyük bir direnç beklerdim... Denver ve Dallas turu geçti gibiler ve onların eşleşmesi de baya enteresan olacak gibi.Lakers - Houston ise Lakers'ı final yolunda biraz daha yıpratacaktır ^^ Doğuda ise işler biraz daha karışık. KG siz Boston çok zorlanıyor.. Maçlar 2 uzatmaya falan gidiyor , oradan gelecek takım çok yıpranmış olarak gelecek lakin bu dezavantaj olmayacaktır çünkü rakipleri Phi-Orl serisi galibi ve büyük ihtimalle Orlando olacak.. Ama şu bir gerçek Orlando hiç istediği gibi oynayamıyor.. Play off baskısı bu olsa gerek.. Ama bence Boston ile eşleşirlerse o zamana kadar baskıyı hazmedip onlarla başa baş mücadele edeceklerdir. Doğu finalinde Cleveland'ın muhtemel rakibi onlar olacak gibi. Hawks Heat mücadelsi de ilginç.. Miami kazandığı 2 maçı da olağanüstü 3lük yüzdesiyle kazandı. Diğer 2 maçta ise rezil şut attılar.. Şuta çok bağlandılar. Bu onlar için iyi değil ama takımda Dwayne Wade gibi bir yıldız var. Turu bence Wade'in performansı belirleyecek.
Off cok guzel ozetlemişin hacım
Bu geceki Boston macını merakla bekliyorum ^^

KB24 demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Off cok guzel ozetlemişin hacım
Bu geceki Boston macını merakla bekliyorum ^^
Ben özetlerim de kötü mü olur hacım :P böhöhöyt :P + Aynen bu gece Boston maçı deli olacak harbiden..
Ps: Hemen de bi tarafım kalktı haa xD

hmzsnmz demiş ki:
-Who do?
-He do :headbang:
uzun süre sonra Lewis+Hido coştu öyle olunca da boston'un kazanmasını beklemek hayalcilik olurdu resmen ^^
Aynen hatta bu sabah tekrarı vardı ayakta alkışlandı ikisi bence Boston Chicago daki gibi geri donemyecek. ^^

Valla sınavlar cart curt derken erken uyudum bir kac gun.
Bu gece 00.00 da Dallas-Denver
Yarın gece 22.30 da Lakers-Houston var. Erken uyuyanlar icin Canlı mac fırsatları bilginize ^^

Yukarı Alt