Kanka sana 5 paket prestij alsam bnm hesabida kasar misin yha

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
izledim de güzel pentaymış buyrun video xd

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rebellen demiş ki:
sarkonun maini master olmuş anlaşılan :P Btw gj :thumbsup:
bu ilk rework geldiğinde de elo hack olarak kullanmıştım yine öyle yapıyorum riot yi'yi bir türlü dengeleyemiyor ya kendisi çok güçlü oluyor ya itemları :lol:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Şuanki oyunundaki Avarin benim okuldan arkadaş knk xd
daha önceki oyunlardan taşıdığım bir adam özenip yi first pick yaptı geçen oyun, ona jaxın kuvvetini gösterdim 8)
oyun sonu client çöktü bu oyunun screeni malesef yok ama serisiz 2 lig atlatti :D

Sarko da benden her oyun min 1 block atıyorsun :) Yine az seninki ben cidden kötü oynuyorsa bir adam report+block kaybetmişsem ztn min 2 block oluyor genelde :D

Takımı
Galatasaray
Rebellen demiş ki:
Sarko da benden her oyun min 1 block atıyorsun :) Yine az seninki ben cidden kötü oynuyorsa bir adam report+block kaybetmişsem ztn min 2 block oluyor genelde :D
Kötü oynatan adam mutelanmaz, flame yapanı çok konuşanı direk susturacaksın. Mümkünse söyleme muteladığını da aptal serverdaki aptal insanlar 'oo sen beni mute ben o zaman feddddd' triplerine giriyor

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Rebellen demiş ki:
Kötü oynatan adam mutelanmaz, flame yapanı çok konuşanı direk susturacaksın. Mümkünse söyleme muteladığını da aptal serverdaki aptal insanlar 'oo sen beni mute ben o zaman feddddd' triplerine giriyor
kötü oynayan değil flame yapan mutelanır noramlde haklısın ama bazılar cidden rezil oynuyor refleks yerlerde oyun bilgisi yerlerde abisinin charı dediğim adamları report block atıyorum ki bana gelmesin bir daha kafayı yemiyim diye. Söylememek daha iyi aslında haklısın.

Blokcklanan adam ile ayni takima dusebiliniyor.

Takımı
Galatasaray
Hatta özellikle aynı takıma geldiği tarzında söylentiler de olmuştu redditte

Ben seri aram atarken karsilasiyorum, genelde chatte birileri tek basina konusuyormus gibi oluyor bi bakiyorum tab'a adamlardan birini bloklamisim onceden :D

Listesinde 150 blocklu biri ve block limitini sanırım doldurmuş biri olarak şu tüyoyu vereyim sadece block atarsanız kesinlikle geliyor sadece reportda da öyle ama şuana kadar report+block attığım zaman geldiğini görmedim en az 6 7 kere özellikle bakıyorum hep karşıya atıyor öyle yapınca.

Yukarı Alt