Sagopa ile biraz kastık bugün sonra 2 kere gianta yattık kastıklarımız gitti, birinde kemal ağacın arkasında takıldı heal veremedi diğerinde lagta kaldık. Sizde gelin artıkta bir guild kuralım CW'ye gidelim eğlenelim biraz :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Dampyre

Buralıyım
scream bugün Formattan sonra geliyorum

sana birkaç soru..

Ne açayım?
Server hangisi?

SonSAHNE

Bilgiliyim
what is CW :lolmuch: Ben le Nyminephete Gelioz ama serverını fln bilmiyorum senin. onuda bildirirsen sevinirim. bide şu sabahtan beri giremiom oyuna neden olabilir?

Server Lawolf, oynayış tarzına göre bir char aç. Kötü char diye birşey yok (Psykeeper hariç) ne isterseniz açın. Tek sorun var blade itemleri çok pahalı, bunu bilip başlayın oyuna yeter :mrgreen:

Server Lawolf, ve sadece türk arkadaşlarımda var bu girememe problemi bende dahil. Hiçbir yabancıda bağlantı sorunu gelmiyor bizde her denemede Check the network connection diyor...

Ilk başta mecbur tek kasacaksın yada yakın lvl bir arkadaş bulacaksın, hepinize yardım etmek isterim ama gap lvl 19, yani en az 58 lvl olmalısınızki benimle partye girdiğinizde exp alın

SonSAHNE

Bilgiliyim
Gece 3 de bıraktım patch e 5-6 gibi bitti :lolmuch:

o zaman girebiliyodum şu anda altta görmüş olduğunuz hata :)

Işte bu hata sadece bizde var, hiçrbir yabancı arkadaşımda çıkmıyor bu hata Neutral

SonSAHNE

Bilgiliyim
Shocked acaba ip Deiştirsek Düzelir mi :lolmuch: ark lar değiştiriyodu ama ben hiç denemedim :lol: neyse artık yarın akşama kadar kasayım :lol: sararsa çok kasarım

ha bide ben archer olmayı düşünüyorum statları nasıl vermem gerekiyo

Fazla urastırmayan yani partydekiler kassın sen otur türünden bi karakter varmı priest felan?

Evet, lvl 15 te Assist olacaksın daha sonra 60lvl'e geldiğinde ya RM yada BP olacaksın. BP kısa süreli bufflar verir kendi savaşabilir RM kendi savaşamaz buffları harikadır hemen hemen herkesin yanında bir RM vardır ama oturmak diye birşey yine söz konusu değil o adam kasar sen heal verirsin kimse seni oturman için partye almaz

Dampyre

Buralıyım
Stat olayları nasıl olmalı ?
bana bir tür söyle ve onu nasıl yapacağımı söyle
kafana göre seç Wink

Yukarı Alt