ben bi sitede görmüstüm sizin konuları calmıslardı üzerinde extraloob yazıyo sanırım elazılee ni konusuydu boydan boya adam belese reklam yapıyodu ama mod lardan biri kapatmıstı en son :lolmuch:

Ben birkaç kötü yorum görmüştüm Bazı sitelerde ama Link olarak yoq denk gelirse alırım örneğin (Afedersiniz) Extraloob = Extranoob qibi kelimeler geçiodu Sad

JonTURK16 demiş ki:
Ben birkaç kötü yorum görmüştüm Bazı sitelerde ama Link olarak yoq denk gelirse alırım örneğin (Afedersiniz) Extraloob = Extranoob qibi kelimeler geçiodu Sad

o extraloob kısakananların yazdıkları şeyler kekstranoob gibi daha bi sürü gereksiz iğrenç lakaplar takıyolar

bunlar gereksiz can sıkıcı kıskanç insanların yaptıgı bişi . herkes burda forum nedir öğreniyo sonra kendi sitesini açıp extraya noob diyo bakma sen öel nicklere

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannes diyorunm komple almışlar hep sizlere diyoprum işte birşey yaparken bolca logolarımızı koyun ve boydan boya extraloob.com yazın siz yazamıyorsanız yöneticilere söyleyin onlar yazsın sonra siteye topici açın ki emekleriniz boşa gitmesin.

bu arada cidden sitemizde yer alan herkese binlerce teşekkürler hepsi sizin eseriniz ben yolu gösterdim siz 1. geldiniz Cool extrabeer

Yukarı Alt