yaw bu bot her mob kestinde bufları tekrar tekrar basmaya calısıyo ve 30 snye bosa yerinde bekliyo her mob kesince bunun cozumu varmı acaba?

rex* demiş ki:
yaw bu bot her mob kestinde bufları tekrar tekrar basmaya calısıyo ve 30 snye bosa yerinde bekliyo her mob kesince bunun cozumu varmı acaba?
item filn toplamıcan buff basmıyo bug da kalıyo char

merhaba
arkadaslar extraloob dan bugun db botun new clent! te uygun olanını indirdim oynua girdim charı kasmaya başladım baktım herşey yoluna gidiyo devam ettim kasmaya char 30 lwl oldu teroistlere gittim nick namenin üstünde 3left diye bir yazı yazdı all a baktım [GM]Mythology:3 left yazıyodu aa dedim gm benden konuştu sevindim :D

sonra bande all dan what [GM] dedim 1 dakka geçmeden [GM]Ra bana pm attı şöle bişiler söledi

Sro db-bot ..... ıs ban yazdı bende korktum ve char kendi kendine ışınlandı hotana gitti kapıdaki girişte 2 tane sütunu içinde doğdum ve aynıanda dc yedim

artık zszc ye giremiyorum gm ıp adresimi block e etmiş yani yeniden yüklesemde kaar etmicek

yani arkadaşlar uyarıyım ben 30 lwl dım bişey olmaz ama sakın yüksek charlarda kullanmayın gm görürse fena olur !!!!!

beykanbey demiş ki:
merhaba
arkadaslar extraloob dan bugun db botun new clent! te uygun olanını indirdim oynua girdim charı kasmaya başladım baktım herşey yoluna gidiyo devam ettim kasmaya char 30 lwl oldu teroistlere gittim nick namenin üstünde 3left diye bir yazı yazdı all a baktım [GM]Mythology:3 left yazıyodu aa dedim gm benden konuştu sevindim :D

sonra bande all dan what [GM] dedim 1 dakka geçmeden [GM]Ra bana pm attı şöle bişiler söledi

Sro db-bot ..... ıs ban yazdı bende korktum ve char kendi kendine ışınlandı hotana gitti kapıdaki girişte 2 tane sütunu içinde doğdum ve aynıanda dc yedim

artık zszc ye giremiyorum gm ıp adresimi block e etmiş yani yeniden yüklesemde kaar etmicek

yani arkadaşlar uyarıyım ben 30 lwl dım bişey olmaz ama sakın yüksek charlarda kullanmayın gm görürse fena olur !!!!!
bot kullanmak akıllı işidir bot kullanırken 1.kural charın bi yere takılmıcak bide pt form da sro-db.de ltp olup olmadıgını sürekli kontrol ediceksin eğer bunları yapıyosan hiç bişi olmas ben 20 lwl den beri kullanıyom kaç kişi report etii beni bi bo. olmadı işi bilmen lasım şuan da 73 lwl im

madem öle bir sorun var bilgilendirmelisiniz ben mysro oynuyorum 1 lwl dan 83 lwl yaptım hiç bişi olmadıhatta gm ile oyundan konuşmuştuk benim gibi bilmeyenler için duyarlı olmalısınız!!

bir de şöle bir sorun var malum banlandım banlı charıın yanına bi char actım banlansak bile gm ile bir paylaşımımız oldu
bende janganda kuytu bi yere gittim [GM]please speaking yuazdım ve nickname nin üstünde biri benle konuşuyo ben all la yazıyorum o global atıyo bu ne dir bilen varmı???

bilgisayarda daha ZCZS açamıyormusun .

adam ban yedi hemen yan çar açmış aynı ID de gm e gloaballe sovdu sonra oda banlandı başka çar açtıı globalle sovmeye dvme tti sonra noldu bilmıyorum ama bildiğim akdarıyla gm sadece karakteri banlıyo . banlama dediğimde sana oldugu gibi duvarın içinde sıkışıyon girer girmez dc bu.

rey

rank8
ahhhhhhh hepsini kurdum ama bota tıklayınca bişe olmuyor yani bot açılmıyoR..

Yukarı Alt