Apt

rank8
onglarda charımı kasmak için başka bir charla bot ile girip charı bota kurmuştum..Ve bir ong giant party çıktı ve beni kasan char botta olda için ona dalmadı ve normal ongları kesiyordu bende oyunda olan kendi charımla neden dalmıon die botuma küfür ederken :D bir warrior geldi ve zerqi basıp daldı 2 dakika geçti zerq hala devam edio ve giant partynin canı anca yarılanmış.Ve içimden zerq bukadar uzun sürmezki derken adamın zerq bitti ve işte o an adam zerqi bidaha bastı şok oldum :D

işte hikaye bu,daha önce bu zerqi seri basmak için uğraşıolar diye duymuştum heralde bulmuşlar..
Yabancı forumlarda pek alakam yoktur ama alakası olan arkadaşlar silkroadla ilgili yabancı forumlarda biraz araştırma yaparsa iyi olur.

o çok kolay. Captain ivy görevini yapıyorsun. Sonra zerk açıyorsun. Char kasarken zerk bitince hemn zerk scrollu kullanıp tekrar zerk açıyorsun.

Apt

rank8
abi bu adam gp kesio ve baya bi uzun sürdü 2 zerqle ölüceğini hiç sanmam.Ayrica Üstü mavi set ve 32 lwl kılıcı wardı yani max 40 lwl olabilir 33 lwl gp yi 2 zerqle öldürebileceğini sanmam

zerk sc. la alakası yok adam onun için zerk sc. basmaz (tabi kafa varsa) canvar keserken sizin sol üstteki tab kutucukları birer birer düşer , ama siz o sırada canavar keserken canavardan zerk gelirse kutucuk olarak o zerk devam eder ama 2dk olacağı biraz şans.

Apt

rank8
H0n0R_ demiş ki:
Zerq Yerine Zerk Yazamıyomusun.
Böyle Adamları Hiç Sevmem
ben türkeçisini çıldırma olarak biliyodum oyundayken zerq diye öğrendim ilk defa zerki senden duyuyorum.Ayrica neden q harfine taktin?

Zerq yazdığına şükret. Oyunda "çıldırma, dellenme, öküzleşme, abazalaşma" ve küfür bile içeren adları var berserk'in türkler arasında -.-"

Yukarı Alt