1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yusuf Şimşek Bursaspor'da

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Yusuf Şimşek Bursaspor'da
    Turkcell Süper Lig takımlarından Bursaspor, Denizlispor'un tecrübeli oyuncusu Yusuf Şimşek'i 2 artı 1 yıllığına renklerine bağladı.
    Turkcell Süper Lig'i 13. sırada tamamlayan Bursaspor, Denizlispor'un tecrübeli futbolcusu Yusuf Şimşek ile 2 artı 1 yıllığına anlaştı.
    Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Muğla'nın Marmaris ilçesindeki otelinde yapılan görüşme anlaşmayla sonuçlandı.
    Yusuf'un da katıldığı görüşmede, tarafların her konuda anlaşmaya varıldığı bildirdi.
    Transferle ilgili ilk açıklamasını yapan ve daha önce de Bursaspor'dan transfer teklifi aldığını anımsatan Yusuf, "Bu kez anlaşmaya vardık. Bu transfer her iki taraf için de hayırlı olsun" diye konuştu.
    Kendisine güvendiğini dile getiren tecrübeli futbolcu, "Bursaspor'da futbol oynamak benim için şeref. Beni yeşil-beyazlı takıma kazandıranlara teşekkür ediyorum. Bursaspor'u layık olduğu yere getireceğimize inanıyorum. Ben Yusuf Şimşek olarak neler yapabileceğimi biliyorum ve bunu Bursasporlu taraftarlara göstereceğim. Takım olarak önümüzdeki sezon çok iyi işler yapacağımıza inanıyorum. 2 artı 1 yıllığına Bursaspor'a 'evet' dedim. Bu transfer iki taraf için de hayırlı olsun" dedi.
    Prensipte anlaşmaya varılan Yusuf'un önümüzdeki günlerde Bursa'ya gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı ifade etti.

2. Mr_BOB

Mr_BOB Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu sene takımı ıcın baya verımlıydı ıns bursa ıcınde oyle olur (Y) !

3. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Helal ya bursada anlamadım gitti bu yıl super transferler yapılıyo kim yapıyosa bu transfeleri Allah başımızdan eksik etmesin