napiyosunuz siz ya biraz konusmalarina dikkat edin KUFUR HER NE OLURSA OLSUN YASAK Evil or Very Mad

_AvRiL_ demiş ki:
goren gordu yeter siteye uye alırken biraz daha secici akıllı uslu elaman secin

sen aptal ve geri zekali bir adamsin...cevirgaz yaPmasini bile beceremiyorsun..bu siteye uye olduktan itibaren herkese yardimci olmaya calistim..ama deveye diken insana s.i.k.e.n yaranirmis..BANLAYIN BENI..COKTA TIN....HAKLI OLDUGUM HER KONUDA IDAMA GIDECEGIMI BILSEM SONUNA KADAR DIRENIRIM...

bunu vatan millet meselesi olarak goruyor gibi bir halin var kardeşim ben sana yanlış cevirdin demiyorum kendi yorumunu yanlış katarak insanı telaşa sokuyorsun diyorum bir de adam gibi konus karsındakinin kim oldugunu nasıl birisi oldugunu bilmeden alevlenme forumda senin gibi bir insana ihtiyacı yok zaten forumda nasıl konulacagını bile bilmiyorsun saygısız seni

Genelde bu olay başıma çok gelır bazen LAG oldugunda oleeeece takılır kalır ya işte tam o anda CTRL+ALT + Del olayı ıle oyuna son verdıgım zaman tekrar gırerken yapıor bu askıda kalma olayını....1 dk ıcınde gecıor saten merak edılcek bıse deıl :lolmuch:

_ErKo_ demiş ki:
insallah dediginiz gibidir.ben sadece oradaki yaznin Turkcesini yazdim.

" This acount Already Connected." >>>> Bu hesapla zaten baglanimis

demekki siz her yardim etmek isteyene ters tepki veriyorsunuz...!!

Arkadaşlar forumlara yazı yazarken lütfen tarihe bi göz atın :wink1: Aradan 8 ay geçmiş. Konu kapanmış farkındaysanız :)

Yukarı Alt