Bu ne ya ayın 7 si bizim kota oldu 1.5 gb.Hayır daha önce ki aylar kotayı aştım diye video bile izlemiyor internette çok fazla bile durmuyorum.Zaten sro da oyanmıyom.Virüs var diye şüphelendim önce ama virüs falan yok.Bu neden kaynaklanabilir anlamadım gitti.Ortalama günde 1 saat bilgisayarın başındayım onun harici kapalı.Sadece extraya giriyorum az msn takılıyom kota fazladan gider diye cam bile açmıyom.Mantıklı bir açıklaması yokmu bunun.

turk telekom bunu hep yapıyor merak etme tek magdur sen değilsin.
kendi kafasına göre fatura kesen başka bir kuruluş daha var..ismi turkcell hatta..

TT bunu hep yapıyor sınırsıza geçtim mecburen işin de suyunu çıkardım ama kotam şu anda 12 gb :D

VAlla geçin derim 1mbit sınırsız dayım ben zaten kotalı olsanda her ay aşıyorsun kotayı sınırsız olmak daha mantıklı

ya bu nedır ya 1.2 gb we daha ayın bası we dogru durust hıc d0wnload yapmadımm..ayıp bu kadarıda ya goz gore gore paramızı calıolar
!!!!!!!!!!

Midbroke

Bilgiliyim
6 ayın faturasını annem tek seferde ödedi kaç dersiniz ? - 470 ytl :mrgreen: Bu yüzden limitsiz tarifeye geçtik şimdi rahatım 8.5 gb oldu bile kota :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Maxima demiş ki:
6 ayın faturasını annem tek seferde ödedi kaç dersiniz ? - 470 ytl :mrgreen: Bu yüzden limitsiz tarifeye geçtik şimdi rahatım 8.5 gb oldu bile kota :D
bende sınırsız yaptırdım ama sınırlıyken toplam ne kadar borç ödedik söylemiyorum :twisted: :twisted: ne 638 YTL Mİ? :lol: :P

valla bizde duramadık ayın 10 a gelıuytor 3gb doluyor sınır saten 4 gb neye yetecek we bısi yapılmadan olmaz bence bu bak bısı solıcem sana hıc bısı msn falan gırmeden [c],[d],[e] disklerin boyutlarına ve doluluklarına bak hepsını yaz bı yere aksama kadar acık kalsın
eger arttıysa format şart..
tabi virüs programı yoksa.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Türk telekom bunu hep yapıyor kazık attıkca atıyor keriz yerine koyuluyoruz ya sınırsız kullancaz yada kullanmadığımız halde fazladan para ödiycez

Midbroke

Bilgiliyim
TwiLighT demiş ki:
Benle yarışan varmı kotam 12 gb ve daha sırada inmeyi bekliyen 7 gblık oyun ve filmler var
benim 9 gb oldu assasin's creed indiricektim ama vazgeçtim . Senle yarışacak olsam fark atarım :mrgreen: USDownloader 7/24 açık olursa :twisted:

Yukarı Alt