Arkadaşlar bıktım banlanmaktan
Gaiada charım vardı banlandı.Onun nedenini 5 dakkalık kaçak bot kullanmaya veriyorum
Fakat eosda yeni charım vardı bırakın bot kullanmayı botların yanından bile geçmedim neden banlanıyorum çıldırcam ya lütfen bi yardım edin

ArchoN demiş ki:
Gaiada charım vardı banlandı.Onun nedenini 5 dakkalık kaçak bot kullanmaya veriyorum
Fakat eosda yeni charım vardı bırakın bot kullanmayı botların yanından bile geçmedim neden banlanıyorum çıldırcam ya lütfen bi yardım edin
Silk Almamaktan..
Benimde 3 Charım Ban Yedi Silk Almadıgım İçin.. O Yüzden Yeni Charlarımı 10 lvl Yapar Yapmaz 50 Silk Yüklüyorum ve Daha Silk Yükleyipde Ban Yediğim Bir Charım Olmadı :beer:

ArchoN demiş ki:
bende 5 kere üstüste bir hafta içinde ban yedim ve kullandığım bazı programları silip tekrar güvenilir yerlerden indirdim şimdi rahatım :wink1: (ilk olarak loader i sil ve tekrar indir ama aynısı olmasın)

iyide silk almadığım için ban yemek zorundamı bu char.Hem napayım 20 lvlde silki çok saçma ya :S

ArchoN demiş ki:
iyide silk almadığım için ban yemek zorundamı bu char.Hem napayım 20 lvlde silki çok saçma ya :S
Bencede Çok Saçma Bi Uygulama Ama Yapıcak Birşey Yok.. Aç Gözlü Joymax Bunu Uyguluyor..
Daha Önce Milletin 10-15 lvl Stall Charları Banlandı Hep Onlarce İtem ve Goldları Boşa Gitti :|

Yukarı Alt