Arkadaşlar Uzun Süredir Silkroad Oynamıyorum Bırakmıstım Fakat Daha Fazla Dayanamayacaqımı Anladım Simdi Sizlerin Yardımlarını Bekliyorum Hangi Konularda Derseniz ;

[*] öNCeLikle Bi Server Belirlemeliyim.Traffiqi oLmayan ve oRTamı qüzeL olan Bu Konuda Bana Yardımınız Dokunabilir.

[*]Daha Sonra Yeni Hesap Acacaqım Ben Charım Soyulduqu icin Oyunu Bırakmıstım ve Simdi Charımın Calınmaması İCİN Ne Yapmam Gerek Ne Gibi önlemler Alabilirim Pw de olsun diğer ayarlarda olsun

[*]Ve Bana Tavsiye Edeceqiniz Birkac SRO Programı İsmi İstiyorum - No Dc vs. vs. Gibi Ben Uzun Zamandır Olmadıqım icin Bir Sürü Yenilikler oLmus. EXL de Görsel Olarak Deişmesede İçerik Olarak Yoluna Yol Katmıs Gücüne GÜç Eklemiş uzun Zamandır Özlemişim Valla Neyse..

Herkeze Merhabalar Aranıza Dönüyorum Tekrar ...

Merhaba arkadaşım. Hemen kendi fikirlerimi yazıyorum.

- Serverlar hakkında pek birşey söyleyemeyeceğim bu güne kadar sadece 2 serverda oynadım. İlk serverım oasisti orda çok türk düşmanı var diye orayı bıraktım. Poseidonda arkadaşımın charına ortak oldum, şimdi ordan devam ediyorum. Gayet güzel bir server poseidon bana kalırsa. Öyle sun manyağı insan elle sayılacak kadar az.

- Charı kullanacağın accountu açarken, gizli sorusunun cevabı, üye olurken verdiğin mail adresi, id si, pw sini falan bunları herhangi bir yere not etmende fayda var. ( Aman pc ye kaydedeyim deme biri denk gelirse oraya accountu unutmak zorunda kalırsın :D ) Ayrıca e-mail koruması denilen bir olay vardı, arama yaparak ulaşabilirsin o konuya.

- No-dc clientler falan çıktı, orası doğru. Onların hepsini forumdan temin edebilirsin.

Ps : Sana yapabileceğim en büyük tavsiye; sakın ha sakın hiçbir net kafeden oyuna girme. Kafelerdeki hırsından geberenler bi şekilde seni soyabilirler.

Teşekkür Ederim Şuan Sadece NO-DC önerisi Bekliorum Sağlam ve Güvenilir Bi Program olsun DOstum sanada Yardımın İçin ÇoooooK Teşekkür Ederim UZUN amandır unutmusum hatırlattıqın için cok saol

Hip3R_DreaM demiş ki:
Teşekkür Ederim Şuan Sadece NO-DC önerisi Bekliorum Sağlam ve Güvenilir Bi Program olsun DOstum sanada Yardımın İçin ÇoooooK Teşekkür Ederim UZUN amandır unutmusum hatırlattıqın için cok saol
Multiclient, Ücretsiz Botlar, Otomatik Giriş ve Çözümleri bu bölüme göz atmayı dene...

Hip3R_DreaM demiş ki:
Yardımcı olduysam ne mutlu bana..

Hip3R_DreaM demiş ki:
Rumata Loader kullanıyorum gayet sağlam we iyi bir no dc . İlgili bölümden indirebilrsn.Server olarak yeni serverı tercih et bence "Eos"

Server:Hera
No Dc:Rumata Loader
Rumata loader seçmenin sebebi,[GM]Rumata nın yapmış oldugu loaderdir.rumata nın sitesinden indirirsen hiçbir sorunla karşılaşmazsın.

Sbot , Premium al öncelikle bunlar şart eğer gerçekten bu oyunda tekrar ilerlemek istiyorsan :wink1:
Loader olarak Rumata loader'ı kullanmanı tavsiye ederim.
Charının soyulmaması içinde e-mail verification yap id'ni ve herhafta düzenli olarak şifreni değiştir. Sana tavsiyem "babana
bile id-password verme!"
ayrıca boş server diye birşey kalmadı herkes sbot kullanmaya başladı bütün serverlar full :roll:
ps:virüs programı şart :wink1:

Yukarı Alt