ArkadaşLar beni biLiyorsunuz . Sjsroda Eski DarkGoblin .. Yeni CHarım Ro0m .. adım Kerem..
Sjsroda 5 aydır oynuyorum..
Oyunda Hergün TürkLere KüfürLer , Allah'a Küfürler Globaller .. türkLeri doLandırmaLar ...
ve bunLada kaLmayıp .. TürkLer TürkLeri Dolandırıyor .. küfür ediyorlar , iftira atıyorlar , soyuyorlar ..
Ama ben hiç bir yabancının birbirne küfür ettiğine veya dolandırdığına şahit olmadım.. ve bu durumdan gerçekten çok rahatsız oluyorum. Oyunda bi Pt ye girdiğimde .. benim turk oLduğumu biLenler direk 'Room banned he is turk ' .. bu nu diyorLar.. bunun sebebi bizLeri arkadaşlar Lütfen bu konuyu ciddiye aLın .. ve önem verin .. ben elimde geldiği kadar yani bildiğim ingilizce kadar kendimi ve türkleri savunuyorum .. ama bu yetmiyor.. sjsroyu oynayan veya silkroad oynayan küçük arkadaşlarımız 13- arkadaşlarımız TÜRKlüğün ne demek oLduğunu biLmiyorLar qaLiba.. ben çok duruma şahit oLdum boyle .. 13 yaşındaki arkadaşımızın elinde 90 lwl char var penonda taxi yapıyor .. yabancılardan parayı alıp kaçıyor.. ve adamlar ona deil . TÜRK lere küfür ediyorLar ... benim bu konuşmayı yapmamın sebebi gerçekten sabrımın taşmış oLması .. benim fikrim .. sjsrodaki bütün türkleri ne kadar türk varsa lwl , yaş farkı gözetmeksizin bir araya topLamak .. senin yaşın küçük git dersen o adam 2 qün sonra sanada küfür eder .. senin itemlerin yok dersen o adam 2 qün sonra senin charını soyar .. benim tam olarak demek istediğim .. bir guild veya Union kuruLsun .. sadece ama sadece türk ler oLsun .. birbirimizi savunaLım birbirimizi koruyaLım ..
Ha şunuda biLiyorum ki bu oyunda bir çok türk dier türke düşman ..
Peki şunuda düşünün 'bu sadece bi oyun ' .. hadi bunu geçtim .. 90 sene öncesine qidelim .. senin şimdiki düşman oLduğun adam iLe onun ve senin deden o qün orada savaştıLar ve biz onLar sayesinde burdayız bu oyunu oynuyoruz .. sen buna rağmen o adama düşmansan benim sana diyecek lafım yoktur.. Benim Fikrim bu dur arkadaşlar .. Türk Grubu KuruLsun bütün türkLeri aLaLım .. Kendimizi Koruyup kendi oynumuzu oynuyaLım .. gerçekten güzeL fikirLerim var bu konu hakkında .. sizin de desteğiniz iLe bunu başarabiliriz ..
YardımLarınızı ve Desteğinizi bekLiyorum .. beni tanıyan tanımayan herkes Sjsro IP1 den Ro0m nickLi chara PM atabilir .. her zaman onlineyim .. ve fikir görüşLerinizi yazınız ..
Şunu Sakın Unutmayın .. Türk'Lüğünüzden Utanmayın .. TürkLüğünüzü Saklamayın .. Asla .. size bugün küfür edenLer 90 sene oncesine kadar bizlerin gücü aLtında eziLiyordu ..
Teşekkürler SaygıLar

Advance

KereM 0ztuRk demiş ki:
[
Şunu Sakın Unutmayın .. Türk'Lüğünüzden Utanmayın .. TürkLüğünüzü Saklamayın .. Asla .. size bugün küfür edenLer 90 sene oncesine kadar bizlerin ayakLarı aLtında eziLiyordu ..
Teşekkürler SaygıLar
ayakları altında ezilmek gibi birşey asla olmadı bizim milletimiz her zaman hoşgörülüydü biz asla başkalarına haksızlık yapmazdık bu konuda sana katılmıyorum malesef ezmedik ezmiyoruz ezmeyeceğiz :headbang:

anLadığın anLamda soyLememiştim .. anLatmak istediğim türk milleti yabancıLarı ezdi hor gördü anLamında deildi..

Ayrıca 'bu konuda sana katıLmıyorum' bu sözü o satır için mi bütün konu için mi söyledin anLıyamadım?

Advance

KereM 0ztuRk demiş ki:
Ayrıca 'bu konuda sana katıLmıyorum' bu sözü o satır için mi bütün konu için mi söyledin anLıyamadım?
o satır için yabi ki ^^

Mesaj yazını küçültürsen sevinirim,ayrıca istediği kadar küfür etsinler,allahada küfür etsinler benim için sorun değil.Ellerine hiçbirşey geçmiyor.Şunu bil ki, biz susuyorsak korkumuzdan değil asaletimizden susuyoruz. :thumbsup:

Haklı bir konuya değinmişin Kerem fakat sende diyorsun adamlar -13 yani bu tür konuların onların umrunda olacağını hiç sanmıyorum.Ayrıca bi guildde birleşelim demişin HeLLGuarDs olarak kapımız açık guildi tekrar toparlıyoruz şuan guildde ben ve Quensis var eğer gelmek isteyen olursa topice mesaj bırakabilir veya oyunda CrimeNight / CriminaL charlarından birisine pm atabilirsiniz. :wink1:

stalebug demiş ki:
Mesaj yazını küçültürsen sevinirim,ayrıca istediği kadar küfür etsinler,allahada küfür etsinler benim için sorun değil.Ellerine hiçbirşey geçmiyor.Şunu bil ki, biz susuyorsak korkumuzdan değil asaletimizden susuyoruz. :thumbsup:
Mesaj yazımı neden küçüLteyim?
Ordaki seçenekLeri süs diye koymadıLar .. ben herkes rahatca okuyum anLasın diye büyük yazdım ve deiştirmeyede niyetim yok .. madem o secenek oraya koyuLmuş .. bende kuLLanırım :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yabancıları sallayın. Ne derlerse desinler, doğrudur diyin susun. Hiç bir şekilde karşılık vermeyin. Madem yabancılarla muhatap olmak istemiyorsun, o zaman bizden olan oyuncuları bir arada toplayın, bizden olanların partysinde bulunun olsun bitsin. Böylece yabancıların sana laf etmelerini biraz da olsa önlemiş olursun^^
Türk'lüğün özü olan Türkçe'mizde g-ğ yerine q harfi kullanıyorsun. Biraz dikkatli olmanı öneririrm :rolleyes1:

KereM 0ztuRk demiş ki:
stalebug demiş ki:
Mesaj yazımı neden küçüLteyim?
Ordaki seçenekLeri süs diye koymadıLar .. ben herkes rahatca okuyum anLasın diye büyük yazdım ve deiştirmeyede niyetim yok .. madem o secenek oraya koyuLmuş .. bende kuLLanırım :wink1:
@Wax Whine
Türk'lüğün özü olan Türkçe'mizde g-ğ yerine q harfi kullanıyorsun. Biraz dikkatli olmanı öneririm.
:wink1:

@Stalebug
Amacın Türkçe'yi katletmekse değiştirme. :wink1:

Yazını küçüLt diyosun?.. sonra laf deiştirip Ww nin Lafına değiniyosun .. anLamadım ne demek istediğini?
yazıyı küçültmemi türkçeyi katlettiğim için mi istedin?..
hehe.. güldürme beni

KereM 0ztuRk demiş ki:
benim tam olarak demek istediğim .. bir guild veya Union kuruLsun .. sadece ama sadece türk ler oLsun .. birbirimizi savunaLım birbirimizi koruyaLım ..
Kerem gercekten cok guzel bır yazı yazmıssın.Zaten Oyunda Yeterı Kadar Guıldınız Var.Unıon Yapsanız Illakı Bir Tatsızlık Cıkıcak.Senın Dedıgın Gibi -13 Yas Altındakıler Uslubunu Bılmıyor.Ben 15 Yasındayım Ben Neyın Ne Olduğunu Bılıyorum Gırmedıgım Ortam Kalmadı Ama Bu Bazı Turk Arkadaslarımız Daha Neyın Ne Oldugunu Bılmeden Afedersiniz Salak Salak İşler Yapıyor Ben ALLAHA Kufur Eden Turk de Gordum Gormedım Degıl Yeterkı Bunlar Oyundan Uzaklassın Yada Kımse Muhattab Olmasın Bakın O Zaman Oyunun Tadı Nasıl Cıkıyor.. :muck:

Janizaro

Bilgiliyim
d0d0can demiş ki:
KereM 0ztuRk demiş ki:
benim tam olarak demek istediğim .. bir guild veya Union kuruLsun .. sadece ama sadece türk ler oLsun .. birbirimizi savunaLım birbirimizi koruyaLım ..
Kerem gercekten cok guzel bır yazı yazmıssın.Zaten Oyunda Yeterı Kadar Guıldınız Var.Unıon Yapsanız Illakı Bir Tatsızlık Cıkıcak.Senın Dedıgın Gibi -13 Yas Altındakıler Uslubunu Bılmıyor.Ben 15 Yasındayım Ben Neyın Ne Olduğunu Bılıyorum Gırmedıgım Ortam Kalmadı Ama Bu Bazı Turk Arkadaslarımız Daha Neyın Ne Oldugunu Bılmeden Afedersiniz Salak Salak İşler Yapıyor Ben ALLAHA Kufur Eden Turk de Gordum Gormedım Degıl Yeterkı Bunlar Oyundan Uzaklassın Yada Kımse Muhattab Olmasın Bakın O Zaman Oyunun Tadı Nasıl Cıkıyor.. :muck:
Kardeş allaha küfür edebilecek türk görmedim ben 17 yaşındayım nelere gırdım kavgalara falan karakola bile düştüm ama türk oğlu bir insan allaha küfür etmez...

Ps:Belki yabancı asıllı olabilir...

qReaTcLuDe demiş ki:
d0d0can demiş ki:
KereM 0ztuRk demiş ki:
Kardeş allaha küfür edebilecek türk görmedim ben 17 yaşındayım nelere gırdım kavgalara falan karakola bile düştüm ama türk oğlu bir insan allaha küfür etmez...

Ps:Belki yabancı asıllı olabilir...
Senın Yaptıklarını Bende Yaptım.. :wink1: Ve Allaha Kufur Eden Turk Var Ama Yabancı Devlette.Allaha Kufur Ediyor Yalan Borcumda Yok.. :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
[Eğer kurulursa]Yeni guilde yaş sınırlaması getiremezsiniz. Getirirsiniz, ama yaşını hareketlerinden anlarsınız. Örneğin oyunda abuk subuk konuşup sürekli küfür eden birini ben şahsen 12 yaşında bir çocuk olarak algılarım, guilde almam^^
Ayrıca guild içinde değişmez kuralların olması şart. Bu kuralların başında da küfür etmemek olmalı. Küfür eden direk kapı önüne konmalı^^
Ps:Guild açılırsa gelirim seve seve^^

Wax Whine demiş ki:
[Eğer kurulursa]Yeni guilde yaş sınırlaması getiremezsiniz. Getirirsiniz, ama yaşını hareketlerinden anlarsınız. Örneğin oyunda abuk subuk konuşup sürekli küfür eden birini ben şahsen 12 yaşında bir çocuk olarak algılarım, guilde almam^^
Ayrıca guild içinde değişmez kuralların olması şart. Bu kuralların başında da küfür etmemek olmalı. Küfür eden direk kapı önüne konmalı^^
Ps:Guild açılırsa gelirim seve seve^^
Onur nereye gidiyosun bizim guildi bırakıp :twisted:

Yukarı Alt