Evet eger int bowmanınızın unique kralı olmasını istiyorsanız(avrupa carlar dışında diğerlerinin hepsinden aynı şartlarda alır) pacheon 80-cold 80-light 70-fire 70 böyle bi car secimi unique için süper olr ama pvp de işler değişir en sevmediğim hybird denen carlar bile yatırır sizi.Ama ben hem pvpde iyi olucam hemde unique kralı olmasamda sadrazam olucam(kral oyunda olmayınca kral ben olucam diyosanız :lolmuch: ) diyosanız o zaman pacheon 80- cold80-force 80-light 60. forcenin neden 80 olup fire olmadıgını açıklıcam meraklanmayın headbang2ft9
ilk önce söylediğim unique kralı charın skil ayrıntılarına gecelim
pacheon skilleri
(söyleyeceğim skilleri elinizden geldiğince max götürün fakat her zaman imbue max olmalıdır yani cold sebebi ise phy ataktan cok mag atagınız önemli bu sebepten dolayı pacheon mastery levelinizi bir iki alttan getirsenizde olur tabi farmsızsanız.)
Anti devil bow serisini açıcaksınız.Arrow combo kimilerine göre sadece ok israfı ama bence skillerin arasını doldurmak için acılabilir max olması gerekmez.Hawk serisi şekil yapmak isteyen varsa acabilir tabi farmlıysanız açın white hawk str car için gerekli ama intseniz black acabilirsiniz yaratıklara tek atabilmek için bi siz bi köpeğiniz bide kuşunuz vurur tamam Razz .Autumn wind serisi 30 a kadar kasmak için yardımcı olarak kullanılabilir sonrası için gereksiz.break heaven arrow serisi kesinlikle hep max menzil skili int oldugunuz için ne kadar uzaktan olursa o kadar iyi.explosion serisi bence gereksiz çünkü zaten strong ve anti devil yetiyo kendinizden 3 üst lv yaratıga bile bu iki skili cekiyosunuz yerde :lolmuch: hep strong ve anti devil ve nukeyle kasmaktan sıkılırım diyosanız acın.strong bow serisi sizin en baba skiliniz zaten vuruş skili olarak 3 tane skill kullanıcaksınız nuke anti devil bide bu.mind bow açılmamasını ısrarla istediğim seri çünkü 1 den fazla yaratıga isabet eder ve int için son derece sakıncalı acmayın yaw bi büyük sözü dinleyin :lolmuch:
Cold skillerinden imbue en önemli olanı kesinlikle cold ve imbue hep levelinizle bir gelmeli.frost guard serisi phy defans veriyo söylemeye bile luzum yok olmassa olmaz colddu tercihimizden biride bu.snwo storm(nuke) lv birde bırakın 50 de acılan skill için bu 1 olsa yeter ve snow shield acılmalı ve tabi passive acılmalı.
lighting skilleri sadece imbue dışındakilerin hepsini acın menzilinizi max götürüyorsanız speed lv inizi farm yapana kadar düşükte bırakabilirsiniz.
fire burda zaten söylemeye bile gerek yok bi mag.defans bide nuke diğerlerini açmak saçmalık olur.
gelelim pvp cara evet söylediklerimden fireyi çıkarın lightingide 60 da bırakın ama parry verenlerin hepsi maxda olsun.(consteraction,passive)
pacheon aynı gelelim biz forceye
son üç skill serisi haric ben pek acma taraftarı değilim cünkü heal verme kendine heal basma univarsal pil ve res gereksiz bence pot ve pilin kaçı kaç kuruş zaten.resse zaten arkadaslarınız için yarkan keserken arkadalarım yatınca kaldırırım tanıdık cleric yok diyosanız acın yoksa kasarken zaten yan yana kasmıyosunuz büyük olasıkıla botta ve 4 lüde.
Natural terapy serisi bu seri bence int çarlar için olmassa olmaz çünkü şampiyon ve giant dışındaki yaratıklar siz onlara saldırmassanız size saldırmıyo bön bön bakıyolar.botta zaten bi yaratıga saldırdıgına göre diğerleri size saldırmayacak ve dolayısıyla saldıran yaratıkların oldugu bölümde strden bile ragat olucaksınız hemde pot tasarrufu yapar her pot alımında size 10 k kar ettirse düşünün 80e kadar karınızı hmm Vital spot attack serisi işde bu seri sizi pvpde önemlibiri haline getirecektir Razz çünkü 30 lvde acılan skili parry artırıyo 50de acılan atak artırıyo 60da rakibin phy defansını azaltıyo bunu1 lvde bırakın çünkü phy defans azalması işimize yaramaz biz mag atak yapıyoruz ama 70 deki skill için açık olmalı bu 70 de mag defans azaltan skiil geliyo açın açınki vurdugunuz damage nasıl artıyo görün özellikle str carlara uygulanırsa cok yüksek damageler verir nukerlerede crt avantajınızla speardan fazla vurmanızı saglar speardan fazla vurdurur cünkü mag def. azaltıyor speardada acıksa o zman iş değişir tabi :lol:
Umarım begenirsiniz

Kesinlikle alıntı değildir istediğiniz kadar arayın bulamassınız.mod kardeşlerden bi ricam olucak ben extraloob resimleri ve bannerini ekleyemedim eklerseniz bizim oldugunu herkes iyi bilir :lolmuch:

yaw ne +silk ne rap nede teşekkür istediğim bu kadar zormu bi yorum pls Crying or Very sad beğenmesenizde yorum yada mod arkadaslar silin bu konumu güzel değil ve gereksizse post kasma hevesim yok Crying or Very sad

hepsini okumadım ama neyden bahsetiin az cok gelli anlasıldı :)
pacheon cold 80 yapıonda fire nie actın ben onu annamadım :) lightı 80 yapta gor bak nasl oluor hem daha hzlı kacarsın hemde mag buff war! fire 1 işine yaramaz yani bosa acmıs olursun!
hemm bowmanın ozelligi crit cakmasıdır critte balancelerle alakalıdır! o charla fasla crit cakamazsınki :) caktınmıda fena cakar o ayrı mesele tbi :)

hybridleri nie sevmion yyhaw superdirler aaaaa :lol: sen o charı 5-1 yap bakayımda gor hem sadrazamın onde gideni olursun ama force olmycak lght cold pacheon olcak..!
en ii int şeklidir light cold + 1 wep istediginzi yapabilirsiniz işe yarar :) ama bow full str daha ii gibi cnku bowda fasla status yok pvpde karsı koyamazsın 1 tek 5li combo war oda 1 tane hueksalda stun knock back we dull war bicheonda yatır batır we combo statusları war int chara onlar ii gider ama zevk meselesi tbi :)
we bu arada ksroda bizdede olduu gibi yapılan yarısmalarda 1. olan char hybrid bow soyliim :) çekik gozluler işini blior :lolmuch:

full int bow at çöpe criti olmayan bowu napim ben bi ise yaramaz unuqie i birak kendiden 10 lvl altini kesemessin

ebri demiş ki:
pacheon cold 80 yapıonda fire nie actın ben onu annamadım :) lightı 80 yapta gor bak nasl oluor hem daha hzlı kacarsın hemde mag buff war! fire 1 işine yaramaz yani bosa acmıs olursun!
hemm bowmanın ozelligi crit cakmasıdır critte balancelerle alakalıdır! o charla fasla crit cakamazsınki :) caktınmıda fena cakar o ayrı mesele tbi :)

hybridleri nie sevmion yyhaw superdirler aaaaa :lol: sen o charı 5-1 yap bakayımda gor hem sadrazamın onde gideni olursun ama force olmycak lght cold pacheon olcak..!
en ii int şeklidir light cold + 1 wep istediginzi yapabilirsiniz işe yarar :) ama bow full str daha ii gibi cnku bowda fasla status yok pvpde karsı koyamazsın 1 tek 5li combo war oda 1 tane hueksalda stun knock back we dull war bicheonda yatır batır we combo statusları war int chara onlar ii gider ama zevk meselesi tbi :)
we bu arada ksroda bizdede olduu gibi yapılan yarısmalarda 1. olan char hybrid bow soyliim :) çekik gozluler işini blior :lolmuch:
Crit koymak balancelerle alakalıdır bu doğru ama int char crit koysa en fazla 2-3k oynar.Crit attımı bişey değişmez pek.Çünkü phy balance critnizi yükseltir.Ayrıca sen o charla ancak az vurusun,hemde hiç bir savunman yok.Bowun özelliği critleridir, sen de bu özellikten faydalanmak için full str olmalısın.Milletin aklını çelip zamanlarını almayın.Önce yapın böyle bi char gerçekten kral oluyorsa sonra resimlerle artılarıyla eksileriyle konuşun.Ama böyle mantık yürütmekle olmuyor işler malasef.Küçük bir ayrıntıyla herşeyi kaçırıyorsunuz.Kesinlikle amakesinlikle full int bow açmayın aman diyorum.full int fire bowun 22 lwl de vurduğu crit i 19 lwl cold bowunla rahatlıkla vurabiliyorum.ayrıca weaponlar arasında +3 lük bir fark da var.cold imbue farkıda var.Bi arkaşım bunu denemişti ama sonuç tam bir hayal kırıklığı ve zaman kaybı oldu. neyse hadi kolay gelsin er geç sizde anlarsınız.

Int Bowmenı o kadarda küçümseme dostum

Az vurursun dedıgın Phy atakları Str Bowun ataklarına göre az olur ama zaten nuke vurdugu için sorun olmuyor vuruşlarda
Elbise olarak Proc çektiği zaman üzerine yine 1000 + defans alıyor bende STR Bowum dukkan komsumda Int bow açtı
ben 80 ım oda 77 degerlemızı kontrol ederek gidiyoruz. Oda 80 e gelince uzerımızdekı kıyafetleri, saldırı ve defans degerlerini eklerim buraya.

Onada şimdi garment set bulacam mantık şu tek yerim ama tek atarım :)

MakmeN demiş ki:
full int bow at çöpe criti olmayan bowu napim ben bi ise yaramaz unuqie i birak kendiden 10 lvl altini kesemessin
10 lv altımı kesemem ha ben 52 lvim yeti kesiyorum sen sıkma canını crti yokmuş str kadar vuramazmıs unutmayınki imbuelerin atakları mag. ataktır bu yüzden full int bow full str bowa göre daha yüksek vurur nuke atmadanda

Çok biliyonuz anladım bensizi. Bow crit charıdır.Ve mag atack ve phy atack dengelenmiştir. STR CHARLAR CRİT ÖZELLİĞİNİ KULLANARAK VURUŞLARINI ARTIRMAYI PLANLAR VE GÜZEL SERİ BİR ŞEKİLDE RANGED ATACK YAPMAYI HEDEFLERLER. NUKERLERİNİZLE ZATEN RANGED ATACK YAPIYORSUNUZ VE NUKERLE ONDAN ÇOK ÇOK VE SERİ VURUSUNUZ.AYRICA MAG ATAĞI DA SWORD VE SPEARA GÖRE ÇOK DÜŞÜKTÜR. bANA BURDA İŞİNİZE YARAYAN BİR AVANTAJINIZI SÖYLEYİN.NE DEFANSINIZ NE DE NUKERLE ATAĞINIZ OLUCAK.TEK YEMEK İÇİN GERÇEKTEN ÇOOK GÜZEL BİR CHAR. UMARIM BENİ ANLAMIŞSINIZDIR.

hasankemal demiş ki:
MakmeN demiş ki:
full int bow full str bowa göre daha yüksek vurur nuke atmadanda
Senin oyunu bilmediğin buradan anlaşılıyor...Full str bow zaten nuker atar kardeşim^^ LoLSana karışmıyorum artık pacific serverindeyim TiMSaH Nickim full int bow biri gelsin ve kessin lütfen^^

Sniker demiş ki:
ebri demiş ki:

Crit koymak balancelerle alakalıdır bu doğru ama int char crit koysa en fazla 2-3k oynar.Crit attımı bişey değişmez pek.Çünkü phy balance critnizi yükseltir.Ayrıca sen o charla ancak az vurusun,hemde hiç bir savunman yok.Bowun özelliği critleridir, sen de bu özellikten faydalanmak için full str olmalısın.Milletin aklını çelip zamanlarını almayın.Önce yapın böyle bi char gerçekten kral oluyorsa sonra resimlerle artılarıyla eksileriyle konuşun.Ama böyle mantık yürütmekle olmuyor işler malasef.Küçük bir ayrıntıyla herşeyi kaçırıyorsunuz.Kesinlikle amakesinlikle full int bow açmayın aman diyorum.full int fire bowun 22 lwl de vurduğu crit i 19 lwl cold bowunla rahatlıkla vurabiliyorum.ayrıca weaponlar arasında +3 lük bir fark da var.cold imbue farkıda var.Bi arkaşım bunu denemişti ama sonuç tam bir hayal kırıklığı ve zaman kaybı oldu. neyse hadi kolay gelsin er geç sizde anlarsınız.
haklısın full int bow bende onermedim sadece ksroda ki 1. hybrid bowmus dedm we benm konusmamdaki hersey hybrid icindi.!! bnm 5-1 charımda imbuesiz soul sklinde 1k cakıordum 1 adama crit geldmi 5k oldunuda gordum yani hybrid oldumu işler deişior.!! imbueylede bu katlanıor yani.! full int bow olupta basarlı gormedim full int oluosan bicheon olcaksın :)
hybridide bowa onermiorum sahsen herturlu bow full str olmalıki işe yarasın cnku sadce crit war we inte yaramaz bu...

ebri demiş ki:
Sniker demiş ki:
ebri demiş ki:

haklısın full int bow bende onermedim sadece ksroda ki 1. hybrid bowmus dedm we benm konusmamdaki hersey hybrid icindi.!! bnm 5-1 charımda imbuesiz soul sklinde 1k cakıordum 1 adama crit geldmi 5k oldunuda gordum yani hybrid oldumu işler deişior.!! imbueylede bu katlanıor yani.! full int bow olupta basarlı gormedim full int oluosan bicheon olcaksın :)
hybridide bowa onermiorum sahsen herturlu bow full str olmalıki işe yarasın cnku sadce crit war we inte yaramaz bu...
Yanlış görmüşssün. O zaman bu adam full int bowman devam etsin alsın eline crit 12-13 bi bow 22k crit.ÖYle şey olmaz.Öyle oluyosa bana ispatların hemen full int bowman açayım lol

Sniker demiş ki:
hasankemal demiş ki:
MakmeN demiş ki:
full int bow full str bowa göre daha yüksek vurur nuke atmadanda
Senin oyunu bilmediğin buradan anlaşılıyor...Full str bow zaten nuker atar kardeşim^^ LoLSana karışmıyorum artık pacific serverindeyim TiMSaH Nickim full int bow biri gelsin ve kessin lütfen^^
yaw salak salak konusuyosun bak bakalım ne yazmışız chp gibi gözü kapalı muhalefetlik yapma ne yazıyor orda int car nuke atmadanda strden iyi vurur yazdım bu nasıl str car nuke atar anlıyosun hayret.

Sniker demiş ki:
ebri demiş ki:

iyi demişsin güzel demişssin ama hangi char yüksek vuruyodu intmi str mi? strnin crtle cıkardıgı vurusu zaten crtsiz cıkarıyorum ben.52 lvim arkadasımda 52 lv ben full int o full str. o vuruyo 2 k ben vuruyom 3,5-4 k.benim silah daha kötü ayrıca.crtle ben 5-5,5 k vuruyom o 4 k

İyi kardeş iyi sen çok biliyon^^ Şuana kadar bırak full int bowu lwlimden 1 lwl yüksek protector full srt cold bow bile kesemedi beni.Kanıtı youtube de.Tİmsah sro yaz görürsün.Ayrıca adam şuan nwo da ve 80 lwl olmuş inanmayan gidip sorabilir.Sniper_22 adlı char 57 lwl lik npc garment setle iyi blue +3 set proctor kestim.Çık karşıma bakayım o full int bowla tek critlik işin var lol

Yukarı Alt