Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yarın yeni server sizce gelir mi ? Yeni dress gelir mi ? Joymax 2010 için ilk atılımı yapması gerekir ve bolca para toplaması gerekiyor aylık satış kotalarını tutturmak için bu bağlamda yarın yenilikler bekliyorum her ne kadar erken olsa da birşeyler olabilir, bu konuda sizlerin düşünceleri nelerdir :coffee:

Yeni ability pet geldi 1 adet.Şimdi değil ama bu ayın sonuna doğru 1-2 ekleme yapacaklarını düşünüyorum.Eski avatar dresslerin rengini değiştirip piyasaya sürebilirler.

BaSoryong

Buralıyım
Avatar gelicek bence servar bu hafta değilsede haftaya gelir gibi...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
herkesin tahmini ocak ayında birşeylerin olacağı demek ki zati deneyimlerime göre bu adamlar şubat'ta birşeyler yapmıyorlar demek ki ocak'ta gelecek gelecek...

EliteTurk

Aileden
Korean Sro ya Captain Dress in siyah olanını getirmişlerdi,bir sonraki yenilikde Captain Dress in siyahını bekliyorum ben,yeni server içinse şuan için umutlu deyilim ama şöyle bir şey olabilir oyundaki Option sekmesine Eghpt dilini koyarlar çünkü sıradaki güncelleme o olucak,Mısır dilinden sonra onlara özel bir server gelebilir aynı Malazgirt TR gibi.. :coffee:

Prada

Yarın için bişey beklemiyorum ben bunlardan yeni sw içinde minimum 1 ay daha var gibi geliyor

Bence 105 in geleceği tarihi sitelerine koyarlar 1 ay sonrada getirirler.Çünkü bildiğim kadarıyla ksronun sitesine 110un geleceği tarihini koymuşlar update bilgisi koymuşlar 1 ay sonrada getireceklermiş.(Bildiğim kadarıyla)

Yukarı Alt