önce bi wizard çar kasmanı tavsiye ederim çünkü ilerliyen zamanlarda o çar senin en büyük yardımcın olacak gerek çar kasarken gerek sp kasarken gerek taxi yaparken her türlü :thumbsup:

WaTCHMaN demiş ki:
önce bi wizard çar kasmanı tavsiye ederim çünkü ilerliyen zamanlarda o çar senin en büyük yardımcın olacak gerek çar kasarken gerek sp kasarken gerek taxi yaparken her türlü :thumbsup:
Katılıyorum , Wizard'ı Kastıktan Sonra Warior/CLeric Aç Ve SPyi Yaklaşık 1 Mil Yapman Lazım . Gerisini De 1-2 Gapla Kasarsın . Çok Rahat Edersin Ve Serverdeki Neredeyse En Sağlam Karakterdir Warior/Cleric :muck:

Ben wizard açmandan yanayım ama bard yapsan daha iyi olur.Hem seri kasar hemde daha az sp harcarsın.Yeni serverde emin ol clericle max 50 ye kadar sp dayanır.Sonra hep cleric geriden vede gağlı kasarsın.warrior hiç açma.Biraz ezik kalırsın wizlerin yanında

Sürekli başında durabiliyosan bilgisayarın elle ptlerde kasabilrsen warrior en iyisi bence ama genede sen bilirsin.Çünkü yeni swlarda herkes wizard açtığı için ptlerde warrior ihtiyaçı oldukça fazla.

saten okullar tatil fazla afk olmuyorum bide elimde sbot ve pmbcbot var onlarla sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum sw nin kralı olmak istiyorum kısaca:)ve kararımı verdim kesinlikle warrior/cleric açacağım bide şuana kadar hiç yeni sw de 0 dan başlamadım tavsiyeleriniz nelerdir...sizlerden başlayan vardır aranızda 0 dan nasıl bi duygu yada nasıl bir zorluk çekiyorsunuz anlatırsanız sevinirim.
teşekkürler

gokogs demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
2447 demiş ki:
yeni server mı bekliyorsunuz. :D :P Yazık paracıklarınızaa ..
ben bu oyuna babamın verdiği parayla değil oyundan kazandığım para ile kendi çarı mı düzerim...(gskayas benim)
Elektrik faturasını sen mi veriyorsun? PC başında sro ekranına bakıp U'ya basmaya p'ye basmayı I'ya basıp ivene göz atmayı peti açıp item düşmeye bakmayı ve bunları yaparken saalterinin boşu boşuna bir ekran bakmasının sana ve ailene bir zararı yok tabi.

Oyundan kazandığı mpara ile dediğin şeyde normal bir işte çalışıp 6 7 katını alabilirsin, bi zevk dediğin şeyi adı zevk değil kerizlik bota bırakıpta çar kasan hatta sadece çoğu kişinin çar lv atlamasına bile aldındığı bir oyunu nasıl oynuyorsunuz ve sonucunda ben oyundan kazandıım parayla oynuyorum diyorsun.

sonuçta o para yine joymaxın karnına gidiyor, yine sen yine senin gibi başka bi sen ve o kişiler gibi başa kişiler oldukça siz boykot ediyoruz dediğinizde bile gizliden gizliden tıkanırsınz ve tüketirsiniz o şeyleri :)

Kelimeler bir çok alanda açılımla tek bir ortak noktaya değinilmiştir boykot moykot ne bahsediyorsun deme anlayan anlar :)

benim ailem bu oyuna parayatırıldığını biliyor ama benim görevim okumak ve mesleğimi elime almak ve bunu sonuna kadarda yapıyorum... ayrıca ben gidip günde 1 paket sigara içeceğime giderim zevk aldığım şeylerle uğraşırım daha iyi şimdi sen hem bu yorumla bu oyunu oynayan herkese bi nevi hakaret gibi birşey yapmışsın zevk aldığım herşeyi yaparım ve kimseye sormam ayrıca kimsenin zevklerine karışamazsınız ve yorum yapamazsınız(tabi ki zevkleriniz sınırı aşmayacak)... :coffee:

gokogs demiş ki:
saten okullar tatil fazla afk olmuyorum bide elimde sbot ve pmbcbot var onlarla sıkıntı çekmeyeceğimi düşünüyorum sw nin kralı olmak istiyorum kısaca:)ve kararımı verdim kesinlikle warrior/cleric açacağım bide şuana kadar hiç yeni sw de 0 dan başlamadım tavsiyeleriniz nelerdir...sizlerden başlayan vardır aranızda 0 dan nasıl bi duygu yada nasıl bir zorluk çekiyorsunuz anlatırsanız sevinirim.
teşekkürler
İlk açıldığı gün 5-10 swda başlamışımdır :lol: Yeni sw'da 0dan kasmak kadar zefk aldığım başka bişe yok kadar az diyebilirim sroda.Tek yapman gereken güzel bir guild ve çevre kurup etrafındakilerin güvenini kazanmak gerisi kendiliğinden geliyor. :muck:

inş bu gelecek sw süper olcak çoğu kişi beklio artık diğer çarlar 110 oldu yeni çar kasmak lazım ve yeni swde

goko dostum ben ilk oyuna venice serveriyle başladım yaklaşık 5 , 5.5 senedirde bu oyunun içindeyim apollo serveri açıldığı ilk gün geçtim apolloya şimdi apolloyu bıraktık çekirdek bi kadromuz var bu kadroyla new servera geçmeyi düşünüyoruz , sana tavsiyem eu char açıp önde gitmendir çünki biz hepimiz öyle başlıcağız.Apolloya china characterlerle başladık ve biraz geri kaldık bu yüzden hepimiz eu ağırlıklı olucaz . Eğer oyunu profesyonelce oynarım , devamlı oynarım diyorsan guildimin ismi muhtemelen HeaveN olacak gelmek istersende bekleriz . Tamam gelirim diyorsan msn adresimi ekle.
mailto:[email protected]

Yukarı Alt