Merhaba yeni pet aldım fakat level kasmak haricinde binemiyorum çoğu kişi binebiliyor nasıl oluyor bu iş kimsede birşey söylemedi sanki sır. :twisted:

kardes sanırım duyumlarıma gore 10 silke her hafta eğer alıp binilebiliyormus oyle duydum. Yanlışta olabilir whiteangel

binmekte parayla bedava değil :)))) joymax kaşla göz arası haşırtt ediyor uyanık olun :) 90 günlüğü 60 silk 7 günlüğü 10 silk paran varsa biniyon yoksa süs diye gezdir yanında artık kime hava atacaksan ):))çok saçma oldu bu iş herkes lw ine göre almalıydı bu yeni petleri onca silk veriyon 1 lw pet alıyosun birde onu kasayım diye uğraş,ha eski kurtu çevir derseniz herkes kurt kullanmıyorduki çevirsin summer7:

aynen kurtu neye neyle çeviriyoruz silkroadın sitesinde

Arkadaşları Kazanma ve Çağırma?
Arkadaşlar 2 yolla kazanılabilir. :
1. Summon scrolls kullanarak- İsterseniz Eşya Mağazasından bir Fellow summon scroll satın alabilirsiniz.
2. Büyüyen hayvanları geliştirerek- Bir evcil hayvanınızı değiştirmek için, Potion of Evolution kullanarak kasabalardan birindeki bir Ahır NPC ile konuşun.

Summon Scrolls bildiğimiz köpek oluyor ama nasıl alıyoruz bir bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

en altta magic ve phy diye bişey war 130 silk onu alıp atcıya gidiosun 4. sıradaki yere tıklayıp petini ve o şeyi koyuyosun boyle diye biliyorum ben eekd1

Yukarı Alt