Arkadaşlar nete baktım hiçbir yerde göremedim. Bildiğiniz gibi yeni petler kullanıcısına çeşitli buflar(+lar) sağlıyor. Bu konuda istediğim bu petlere sahip olan arkadaşlar Bu petlerin verdiği ÖZGÜN BECERİLERİ BURADAN PAYLAŞABİLİRLER Mİ? Böylece bütün petleri öğrenmiş oluruz. Hiçbir yerde yok.! Ben kendi arkadaş itemimden başlıyım

Benimki şu deve kuşu. STR ÇArlara tavsiye ediyorum kullanıcısına(yani çarınıza) verdiği buflar şunlar : lvl 50 de %10 attack rate lvl110 da %10 phy atak arttırma bufu. Özellikle bu Phy atak bufu Strlerin işine çok yarayacak. oyüzden str çarlara tavsiye ettim bende str bowum bende bu var.. E diğer petleri olanlarda o petlerin buflarından bahsederse herkes ilk defa buradan bilgilenecek toplu olarak.

Bu arada petin kendine verdiği bufları paylaşmadım önemli olan çara verdiği buflar oyüzden özellikle çara verdiği bufları paylaşırsanız daha iyi olur. Jaguar da mesela 110lvl de %10 mag atak arttırma bufu veriyo peki diğerleri?

Bir de şu mesele var özgün becerileri anladıkta birde diğer beceri çeşitleri var onlar nasıl aktif oluyor yapabilen var mı?

Bu arada alps serverinde bu devekuşumu ayıyla değişmeyi düşünüyorum isteyen varsa _tr_mustafa1 pm me :)...

Başlığı Düzeltirmisiniz .
tarafımca Düzeltilmiştir.

Sakin ol ! Mutlaka biri cevap yazar.Saat 01:45 herkes uyuyor.

[ Bu mesaj Android ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Redd demiş ki:
http://www.extraloob.com/forums/yeni-arkadas-sistemi-t267614.html

Burada bir açıklama var incelermisin ?
Nette bakmadığım yer kalmadı. bahsettiğim bilgiler bu konu da da yok. Ancak peti olanlar bunu bilir ve bu konuya yazabilir...

bende jaguar var lvl 111 ve verdiği bufflar düzenli olarak atack rate %10 +, büyü atack gücü %10 +...Sölediğin eklenebilir bufflarda mirror temple da uniq kesince düşüren var.Nasıl yani dersen şöyleki: Uniq kesiyorsun item düşer gibi pet için buff veya aksesuar düşüyor.İyi oyunlar...

Yukarı Alt