Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
yeni silkroad mı ? 8O baya uzak kaldım yine silkroad a :twisted:
ps: yinede olsun private pvp server varken hatta çoğalmışken bu kadar silkroad boş gelmeye başladı artık :curtain:

Beyler bu katılma işi nasıl olucak e mail falan bi şey gelmiyo sade Teste katılabilirsiniz yazıyo ?

beyler tahminimce :) galiba chn - eu eşitliği gelicek eu skilleri zayıflacak yada chn skillerinin damageleri artacak böle bişi olucak galiba
eu skillerinin damageleri düşerse doğal olarak pot saniyeside 1sn ye düşer o zamanda pvpde eşitlik olucak ne güzel olucak on numara olucak :D inş böyle bişidir...(bakmışınız 2012'nin büyük uptade'i İslam karakterleridir ) (:

Yav bu joymax çok şerefsiz haysiyetsiz ahlaksız it herifin biri ben tam bıraktım bırakıcam bu yapılırmı şimdi he olurmu bu :D

yeni bir update , yeni bir para tuzağı ve yine oynayanların %10 unun oyunu bırakacağı bir yenilik...
joymax bu aralar ne yapsa zararlı çıkıyor.

son devrim değine göre bence mecazi anlamda kulanmışlardır sıradan bi updata olur ama iyi update :D

Chine ve eu charlar zaten eşit daha neyi eşitlicekler wizardın damagesini azaltsalar iyi olacak -.-

en çok istediğimde şu 15sn mana sorunu onu düzeltseler. ya euların atacklarını azaltacaklar yada ch lerin atackları artıracaklar ama su mana 1sn düserse ozmn güzel olur :=)

herşeyi yaptım iyi güzelde oyuna girerken server ı seçip ıd pw girdikten sonra bişeyler eksik diyor user agreement falan filan nedir bur?

Yukarı Alt