BangBros

Buralıyım
NewServe

Updates and news
Timer of release will be added 24hours before release [ We are looking for quality staff members ]
If you have what it takes to be that one send me a email on the bottom ( Deepblue7 link )
We are currently looking for 4 Gamemasters to maintain the servers, and supporting ingame gameplay.
You will be working with a team of 14 other gamemasters containing 2 main admins.
The admins are the ones giving the reports trough email to you and letting you deal with the problem at hand.

We are also looking for new forum staff
Currently we have a great team for our forum but due to expanding we are looking for more quality moderators
You can also email us about that using the ( Team deepblue7 ) Link in the bottom

When writing to us, be sure to include all your information and what you are capable of.
Thank you for reading

*_*+*_+*_+*~ *_*+*_+*_+*_*+*_+*_+*~ *_*+*_+*_+*
Beyler sitede bunu gördüm ama pek anlamadım yeni konu açtım çünkü bu konuda europe patch felan gelirse sizlerle paylaşıcam ve son haberleri birbirimiz ile paylaşıcaz.
Buda link http://www.servicesgpc.com/cgi/forums/index.html
ALINTI!!

BangBros

Buralıyım
Ya 24 saat içinde açılıcak o belli ama adamlara hak veremlim oyuna çok yeni şey getiriyorlar hemen olcak bişi diil uzun uğraş gerektirir

NewServe, güncelleştirir, ve tahliyenin haber zaman tutucusu, tahliyeden önce [Biz, bakıyoruz, kaliteli değnek üyeleri olduğu için] 24hours eklenecek, eğer senin, onun, neyi birinin, (Deepblue7 bağlantısı) bana bizim güncel olarak, servisçileri sürdürmesi için 4 Gamemasters'i arıyor olduğumuz, ve ingame gameplayı destekliyor olduğu altta bir epostayı yolladığı olmayı aldığın varsa.
Sen, 2 ana adminsi içeriyor olan 14 diğer gamemastersin bir takımıyla çalışıyor olacaksın.
Admins, sana rapor yalak epostasını veriyor olan ve yakında problemle uğraşman için sana izin veriyor olan olanlardır.
Biz hem de, bakıyoruz, bizim güncel olarak yeni meydan değneği olduğu için, bizim meydanımız için büyük bir takımımız var, ama bizim, senin hem de, bize yazmanın olduğu zaman o kullanmanın hakkında biz altta (Takım deepblue7) bağlantısını epostayla gönderebildiğin daha kaliteli aracıları arıyor olduğumuzu genişletmek yüzünden, senin bütün bilgin ve senin, ne yetenekli olduğundan kesinlikle kapsamak olur.
Okumak için sana teşekkür ederim

arkadaslar çevirdim okuyun iyi günler!

TurKishFoRce demiş ki:
NewServe, güncelleştirir, ve tahliyenin haber zaman tutucusu, tahliyeden önce [Biz, bakıyoruz, kaliteli değnek üyeleri olduğu için] 24hours eklenecek, eğer senin, onun, neyi birinin, (Deepblue7 bağlantısı) bana bizim güncel olarak, servisçileri sürdürmesi için 4 Gamemasters'i arıyor olduğumuz, ve ingame gameplayı destekliyor olduğu altta bir epostayı yolladığı olmayı aldığın varsa.
Sen, 2 ana adminsi içeriyor olan 14 diğer gamemastersin bir takımıyla çalışıyor olacaksın.
Admins, sana rapor yalak epostasını veriyor olan ve yakında problemle uğraşman için sana izin veriyor olan olanlardır.
Biz hem de, bakıyoruz, bizim güncel olarak yeni meydan değneği olduğu için, bizim meydanımız için büyük bir takımımız var, ama bizim, senin hem de, bize yazmanın olduğu zaman o kullanmanın hakkında biz altta (Takım deepblue7) bağlantısını epostayla gönderebildiğin daha kaliteli aracıları arıyor olduğumuzu genişletmek yüzünden, senin bütün bilgin ve senin, ne yetenekli olduğundan kesinlikle kapsamak olur.

pls hemencevir den yazma oraya bende koydum dediginden anlaşılmıyo pls :D

ferosero demiş ki:
TurKishFoRce demiş ki:

pls hemencevir den yazma oraya bende koydum dediginden anlaşılmıyo pls :D

ya kardesinm ben az cok anlayın diye koydum anlayan anlıyo kelimelerle k.bakmayın ben bukadar yapabiliyorum

Yukarı Alt