Arkadaşlar bildiğiniz gibi 14 Temmuz 2008 tarihinde yeni bir silk item geldi bu avatar dressin adı Arabian Outfit eminim silkroadonline.net'te görmüşsünüzdür ama ben paylaşmak istedim :roll:

- Resim Silinmiş.
Bu bayan ve erkek kıyafetlerinin tüm ekleri ile birlikte giyilmiş olarak önden görünen hali..
- Resim Silinmiş.
Bu da aynı kıyafetlerin arkadan görünen hali..

[Information]
- The "Arabian Outfit" consists of 'Arabian Hat (M)', 'Arabian Dress (M)', 'Arabian Accessory (M)' for male and Arabian Hat (F)', 'Arabian Dress (F)', 'Arabian Accessory (F)' for female
- The number and type of magic options that can be added to the avatar items can differ depending on the item.
- There are avatar items for both male and female, so please check the sex of your character before making a purchase.

We ask for your interest in this upcoming 8th avatar item, the "Arabian Outfit".

Thank you.

-"Arabian Outfit",erkek için 'Arabian Hat (M)', 'Arabian Dress (M)', 'Arabian Accessory (M)' ve bayan için 'Arabian Hat (F)', 'Arabian Dress (F)', 'Arabian Accessory (F)' içermektedir.
-Magic options itema ayrıyetten eklenebilir
-Satın almadan önce lütfen itemın erkek veya bayan olduğunu kontrol ediniz.

8. avatar item 'Arabian Outfit'i ilginizin çekeceğini umuyoruz gibi bişe(bu cümleyi anlamadım)

Teşekkürler.

arkadaşlar foruma yazıldımı bilmiyorum yazıldıysa özür dilerim bi paylaşımım olsun istedim hiçbişekilde alıntı değildir..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt