Bildiğiniz gibi Türkiye ve dünya tarihinin görüp geçiremediği en iğrenç , en rezil , en gereksiz , en saçma , en habeladör , en munasiennesebetsiz yarışma ekranlarımızı işgal etmeye , çirkinleştirip gençlerin ruhsal sağlığını bozmaya devam ediyor.
Herşey bir yana bu yarışmanın , biraz önce yukarıda saydığım tüm unsurlarını içeren bir de sunucusu var. Evet yanlış okumadınız malesef böle bir sunucu mevcut ve daha da kötüsü halen hayatta. Ve öyle bir sesi var ki ... Anlatmaya kelimeler yetmez o yüzden cümle kurayım en iyisi :mrgreen:

Kısaca özetleyeyim. Konuşurken öksüreceğiniz tutar attıkça ileriye atarsınız da en sonunda sesiniz salatalığı kabuğunu bile soymadan bütün olarak yutmaya kalkmışsınız gibi boğazınızda kocaman bir düğüm oluşurken başınız 3-5 cm ileri gider sonra koca bi öhhhö öhö ile kurtulmak isterken yırtınsanız da mal gibi kalırsınız ya... İşte aynen öyle. Ne olmuş bu adamın sesine böyle :D

Absence

Bende ilk vakitlerinde seyir etmiştim sonra bana uymadı :D
ps:link pls :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
erkan serçe almanya bölümünü hayranlıkla izledim mükemmeldi, şimdi paris var onu bekliyorum 8)

Vallaha niye kimse semiyor benim çok hoşuma giden bir program^^

Gülmek için birebir(Hatta bugünki bölümünde hasan bey diye bi herif var hastanın teki öldürdü beni gülmekden :D Pendik belediye başkanı olacam dediydi :lol: )

İnsan o yarışmayı izlerken öyle bir stress içine giriyor ki. Birde o sunucunun sesi de işin içine girince hepten çıldırcakmış gibi oluyorum :D Bana göre kafa şişirmeye ve zamanı boşa harcamaya 1 numaralı program. Yemeği beğenen bile beğenmedim diyor. Saçmalık bence. Reyting olsun diye yapılan boş bir program. Onun yerine çizgi film koysalar daha yararlı.

ironEyE demiş ki:

Gülmek için birebir(Hatta bugünki bölümünde hasan bey diye bi herif var hastanın teki öldürdü beni gülmekden :D Pendik belediye başkanı olacam dediydi :lol: )
Fırça bıyıklı Hasan zuhahahaha :D

Sabah 8de kalk aç tv'yi Yemekteyiz ... Haberlerden önce kanallara bak hâlâ yemekteyiz... Gece yatarken şöyle bir bakın , yine yemekteyiz... Ne b*k boğazlıymışız :mrgreen:

Windy

Polgara demiş ki:
ironEyE demiş ki:

Sabah 8de kalk aç tv'yi Yemekteyiz ... Haberlerden önce kanallara bak hâlâ yemekteyiz... Gece yatarken şöyle bir bakın , yine yemekteyiz... Ne b*k boğazlıymışız :mrgreen:
sen fox a hiç bakmadın heralde bro? sabağ-öğle-ikindi-yatsı Bez Bebek :beer:

WindTalker demiş ki:
Polgara demiş ki:
ironEyE demiş ki:

sen fox a hiç bakmadın heralde bro? sabağ-öğle-ikindi-yatsı Bez Bebek :beer:
Hatta şöyleki:

ozellikle ruh sagligi yerinde olmayan yarismacilari seciyorlar :D psikomanyaklar yemekte gibi bisey :D adam kasigin markasini begenmiyor yemegi yemiyor :D boyle sacma bisey gormedim duymadim :D safsata isler

Yukarı Alt