- Resim Silinmiş.
Yüzüklerin Efendisi'nin Frodo'su (Elijah Wood) ve Lost'un Charlie'si (Dominic Monaghan) yatakta sevişirken verdikleri bu pozla magazin gündemini sarstılar.

Hollywood’da yıllardır Yüzüklerin Efendisi ‘den Elijah Wood ve LOST ‘dan Dominic Monaghan‘ın sevgili oldukları dedikoduları vardı. Hollywood’da beraber ev alıp oturdukları söyleniyordu, farklı gecelerde birbirlerinin kıyafetlerini giymelerinden şüpheleniliyordu. Tüm bunlar dedikoduydu, ikilinin sevişirken çekilen fotoğrafları internete düşene kadar. Elijah Wood’un seks skandalı, Hollywood skandallarına bir yenisini eklemiş oldu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bilgim Yoktu Bu Konu Hakkında
Bu Frodoya İyi Takmıslar Yüzüğü
Etkisinde Kalmıs

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
zuahahahhahahah ne diyim olum yaa ben zaten yüzüklerin efendisinden kıl kapmıştım bu Elijah Wood a daha birşey olmadan ahhh ıhh yapıyor ne diyim daha ordan belliydi bunun gay oldugu ehehehehehh ama

jumper

Öğretiyorum
zuhahahahahahahhaha pazartesi okulda cok eglencem ya bizim sınıfta bi kız var bunların ikisinede deli gibi asık puhahahaha pazartesi mukemmel gecicek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topic başlığı süpppooo öncelikle ona teşekkür edelim ?!!!!!!

gelelim charlie'nin gaylik olayına bence sadece reklam çünki gerçekte charlie ile lost ta ki kate sewgililer :?!!

bu bağlamda ya her ikisi de reklam ya da ben birşey anlamadım bu işte :lol: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Suan bu topicteki resim mi sex skandali oluyor? Ilginc... Oldursen inanmam... Magazin dergisi icin cekilmis bir fotodur kesin...

ya bu heriflerdeki para bende olacak burdan başlarım asya nın sonuna kadar giderim.
teker teker indire indire..
bunlar parayı görünce yumuşuyorlar hemen.

GodOfWar demiş ki:
zuahahahhahahah ne diyim olum yaa ben zaten yüzüklerin efendisinden kıl kapmıştım bu Elijah Wood a daha birşey olmadan ahhh ıhh yapıyor ne diyim daha ordan belliydi bunun gay oldugu ehehehehehh ama
:mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt