1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Yardım lazım lütfen pls

1. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    şimdi ben başladım salamenderda lvl 11 oldum ama nereye gitcem dark magician olmak için bide 10 dan sonra yeni şehre gidiliomuş nerden gitcem skilleri uplamak için card istio o cardları nerden bulcam ne kadara satılıyo 2 kayme param var alabilirmiyim bide nicklerinizi buraya yazarsanız size daha kolay ulaşmak için :coffee:

2. sLaYeR_

sLaYeR_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Karşıyaka Taraftarı
    bu lanet olası bölüme kimse bakmıyomu?

3. wanted_207

wanted_207 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    11lvl olmaz kas biraz

4. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende indiriyorum su an 11 saat sonra inicek yani yarın oyundayım.Biraz bilgilendirebilecek olan,yardım edebilecek olan varsa özelden msn adresimi verebilirim hertürlü yardıma acıgım yeni baslıyorum cünkü :mrgreen:

5. NoMoreLove

NoMoreLove   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    48
    11 lvl olmaz biraz daha kas diyen arkadaşı kınıyorum :D beyler oyunda skilleri açmak icin en bastan itibaren 12 lvla kadar verdigi butun gorevleri yapmanız gerekmektedir. ALT+Q la gorev penceresini açabilirsiniz. Haritada turuncu noktalar npc sarı noktalar görev veren npcler. Hadi kolay geldin :D

6. bozoklutr

bozoklutr Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    traine island daki butun gorevleri yaptıktan sonra 2 inci meslegini secebilirsin. npc leri takip et onlar seni yonlerdirir magican yada ne olmak istiyorsan.. skillerini guclendirmek icin gerekli kartlar kestigin hayvanlardan duser. yada pazardan satin alabilirsin. traine islanddaki butun gorevlerin bittiyse tepedeki teleporttan baska bi sehre isinlanirsin ve orda kasmaya devam edersin. orda pesin pazarinida goreceksin (auction house) pazara satilik itemlerini koyabilirsin yada item alabilirsin. skillerini guclendirmek icin cok jp (jop point) e ihtiyacin olacak. ilerki lvl lerde ancak bol bol kazanacaksin.. kolay gelsin