oncelikle slm.ecsro da 66 lv 7.1 hybrid int spear'ım.skiller :cold 52 , light 65 , heuksal 63.
karakterimi heuksalı kapatıp bicheon yapmak istiyorum.sizce dogru bi karar mı ? yardım ederseniz sevinirim.şimdiden tskrler... :cry:

SleepWalkeR

Tanınıyorum
7:1 spear güzeldir. ama ecsro da 90 lwl sınırı var :P yani 8:1 olması lazım onun xD
biheona geçersen boşu boşuna atağın düşer, zaten full int deilsin. pure int olsaydın bicheona geç derdim + defans lazım olurdu ama 7:1 iken bicheona donmene gerek oldugunu düşünmüyorum. zaten cold da açmışsın. 90 lwl de 8:1 int spear yapılandırması çok gzel olur bence. ama fire de açman lazm.

light 72
fire 90
cold 69
heuksal 69
güzel olacağını düşünüyorum. ama imbuen fire olmalı. fireye 90 mastery vereceğin için hem nukelerin daha güçlü vurur, imbue damageside artar. max damage elde etmis olursun.

fire aç diyosunda.fire açmak bence saçmalık olur.isroda 90 skilleri gelince millet fire geri alıyo.bende şimdi fire acarsam ilerde 90 skilleri gelince skill geri almaklamı ugrascam :D saçmalık

SleepWalkeR

Tanınıyorum
17nfs1905 demiş ki:
fire aç diyosunda.fire açmak bence saçmalık olur.isroda 90 skilleri gelince millet fire geri alıyo.bende şimdi fire acarsam ilerde 90 skilleri gelince skill geri almaklamı ugrascam :D saçmalık
ecsroda uzun bir süre 90 skilleri gelmeyecektir. 70 skilllerine bakarak bir yapılandırma seçsen daha mantıklı olur. isro daha yenilikçi bir server ama ecsro oyle deil . o zaman sen ecsro da 90 skilleri gelirmi iyice arastır, büyük ihtimal böyle büyük bir update veya client degisikliği yapmazlar, yaparsalar magdur kalma

ECSRO'ya 0,001 Versiyon Bile Ekleyemezler.Bunu Ne Ocean Nede Programcısı Yapabilir.. Eger Boyle Bisi Soz Konusu Olsaydi Zaten Suanda Bu Sekilde Serverin Sorunlari Olmazdi :wink1: O Yuzden Kimse Umutlanmasin Yeni Skill/Yeni Lv/Yeni Yerler Diye.. Bunlar iSRO Gibi Event Bile Yapamazlar Burda.. :wink1:

Yukarı Alt