arkadaşlar arkadaşım tutturdu blade elektirikci olur die bence ya buz yade ateş olmalı
sizler ne diyosunuz

blade cold olursa kastırmaz cok sıkar canını ama tam tamına bır olumsuzluk abıdesı olur bless spell acmıs wızardların karsısında bıle durabılır ama aynı oranda da olduremez blader fire olmalıdır ama lightta efect yuzunden baya terci ediliyor hızlı combo atmana da ımkan saglayabılır ama bence yıne de fire :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
blade cold olursa kastırmaz cok sıkar canını ama tam tamına bır olumsuzluk abıdesı olur bless spell acmıs wızardların karsısında bıle durabılır ama aynı oranda da olduremez blader fire olmalıdır ama lightta efect yuzunden baya terci ediliyor hızlı combo atmana da ımkan saglayabılır ama bence yıne de fire :thumbsup:
ilk defa sana katılıyorum :roll:

ama ben ecsro oynucam icin lw atlamak sıkıntı olmaz şimdi ona göre cvp lar sanız sevenirim buz mu ateş mi ????????

asikral demiş ki:
arkadaşlar arkadaşım tutturdu blade elektirikci olur die bence ya buz yade ateş olmalı
sizler ne diyosunuz
Eğer çarın ölümsüz olsun istersen cold kullan attack içinde fire tercih edebilirsin ancak cold blade kasmak çok sıkıcı bir iş olur ve sana pahalıya patlar. Ben cold bladerim kasmakta çok sıkıntı çekiyorum ancak pvpde lvlım ve üstü yatırabilen adam sayısı yok gibi ancak yatırabildiğim adam sayısıda çok az. Senin tercihin ölümsüzlük mü yoksa atak ağırlıklı mı

onurataer89 demiş ki:
asikral demiş ki:
sizler ne diyosunuz
Eğer çarın ölümsüz olsun istersen cold kullan attack içinde fire tercih edebilirsin ancak cold blade kasmak çok sıkıcı bir iş olur ve sana pahalıya patlar. Ben cold bladerim kasmakta çok sıkıntı çekiyorum ancak pvpde lvlım ve üstü yatırabilen adam sayısı yok gibi ancak yatırabildiğim adam sayısıda çok az. Senin tercihin ölümsüzlük mü yoksa atak ağırlıklı mı

sizce ?????? ikiside cok önemli cunku :d:D hadi bir yardım ????? :cry: :lol:

asikral demiş ki:
onurataer89 demiş ki:
asikral demiş ki:
sizler ne diyosunuz

sizce ?????? ikiside cok önemli cunku :d:D hadi bir yardım ????? :cry: :lol:
Edebilceğim yardım bu kadar gerisi senin zevkine kalıyo çünkü :lol:

saol buldum ben galiba buzu 50 ye getirip altı 5 licem ve 45 deki el yakmasını accam pvp de cold el yakması kasmada firenin el yakması nasıl ????????

Eğer çarı 50 lvla getirip bırakıcaksan güzel ama 90 olup farma kalırsan skillerini tekrar gözden geçirmen gerekir. Bicheon90 Fire90 lightening90 cold30 gibi bi kombinasyon yapabilirsin. El yakması olarak fire kullanırsın lightening önermem. Ama cold kasmak istiyorum dersende bicheon90 cold90 fire68 lightening52 gibi bişey deneyebilirsin. Bneim kafamda olanda bu 2. anlattığım ama itemlerini mutlaka sağlam tutman gerek

onurataer89 demiş ki:
Eğer çarı 50 lvla getirip bırakıcaksan güzel ama 90 olup farma kalırsan skillerini tekrar gözden geçirmen gerekir. Bicheon90 Fire90 lightening90 cold30 gibi bi kombinasyon yapabilirsin. El yakması olarak fire kullanırsın lightening önermem. Ama cold kasmak istiyorum dersende bicheon90 cold90 fire68 lightening52 gibi bişey deneyebilirsin. Bneim kafamda olanda bu 2. anlattığım ama itemlerini mutlaka sağlam tutman gerek

bunu dikkate al bence

ben daha önce hiç fire-cold kombinasyonlu blade char görmedim sen bilirsin...:D benim fikrim fire olman....

kasarken neden coldu kullanmak istediğini anlamıorum zaten ful lstr olucak çarın gerek yok bence ....

onurataer89 demiş ki:
son bi göruş daha olmassa senin dedigini yaparım :d
şimdi 90 lw sikillerine göre fire 90 blade 90 elektirik 80 buz 65 ?????

bn 90 lv full farm bi bladeci olarak fire derim ///kaldıki coldun nuker ler haricinde olmassa olmazı kalmadı bnce fire

Yukarı Alt