yapmayacaksın hacı takas felan bunlarla. Ben o msnyi bi yerden hatırlıyorum ama aklıma gelmiyor şimdi.

OFF YETER ARTIK ! NEDİR ÇEKTİĞİM ! 5000 kere söyLediM ! ŞU MSNYE GÜVENMEYİN !

MüsLüm + HeartagraM Benim ! VE MSN 'M mailto:[email protected] SATTIĞIM CHARLA BİRLİKTE BENDEN CIKTI !! asilzade38 den sonra Gitti O MSN ! yani 3 haftadır BENDE DEĞİL !

KULLANDIĞIM TEK MSN : mailto:[email protected] YETER ARTIK NEDİR SİZDEN ÇEKTİĞİM ? Allah sizinde plutonuzunda .. !!

os1

olduser
Aslında üzülmedim ama benimde başıma geldi etme bulma dünyası benımde charımı NEMESİS soymuştu bizde senın gıbı ıyı nıyetlıydık Umut ama böylelerini görünce Allahından bulsun diyorsun.Geçmiş olsun sana umarım birgün Tolga denen şerefsizinde başına gelir bu olay.

ben müslüm Zaten HACI !!! SANA N E DİYORUM İYİ OKU

MüsLüm + HeartagraM Benim ! VE MSN 'M mailto:[email protected] SATTIĞIM CHARLA BİRLİKTE BENDEN CIKTI !! asilzade38 den sonra Gitti O MSN ! yani 3 haftadır BENDE DEĞİL !

KULLANDIĞIM TEK MSN : mailto:[email protected] YETER ARTIK NEDİR SİZDEN ÇEKTİĞİM ? Allah sizinde plutonuzunda .. !!

kardeşim k.bkmada sende resmen adama charını teslim etmişsin adam istersen yapmayalm demiş sen hala yok yok yapalm demiş wermissin

Warden_

Öğretiyorum
Adam açık açık çarını çalarım msnden tks yapmayalım bnce demiş... Adama bu kdr güvenmenin sebebini hala anlamış deilim :S Çarlarının çalınmaması için birazda sn dikkatli olucksın !!!

Adam istememiş sen zorla charı sokuşturmuşşun adamın cebine,kendi düşen ağlamaz. :rolleyes1:

Yukarı Alt