Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet arkadaşlar Yakushima'nın 82 lvl deil 90 lvl olduğunu biliyormuydunuz 82 lvl de lordmu kesilir ben aynı party deydim diyom bu 90 lvl deilmiydi ya sonra uğraştım çabalım msn sinden lordu kestiği anda ki fotosunu aldım meğer fotoshopla 82 lvl gibi gösteriyomuş ben olsam 1 lvl gösterirdim ^^

- Resim Silinmiş.

Bakın

Daha çok yalan ortaya cıkaracam Keto üzerinde çalışıyom :detective:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
böle yalandan işlere gerek yoktu gerçekten gerçi kimsenin umrunda olmaz

pff beğenmiyosan msj yazma kardeşim Güzelim konunun içine limon sıktın Yakushima nın sahibi bu konuyu görünce ne yapıcak acaba ^^

hahahahahahah kimin için niye böle saçma sapan bişey hazırladın bilemicem kardeşim bütün partydekilere lv imi sorabilirsin hatta şuan bile lv im 85
gel oyunda pm at bak partyme gir gösteriyim

neden böle boş bir çaba içine girdin seni kimler tuttu bilemiyorum türkler böle işte her zaman böle türk olamaz dediğimiz insanlar çıkabiliyo(Editing.. : Şakaymış sorry :D böle şakacı oluyorlar deyim) yazıklar olsunki sizle bu fotoğrafı paylaştım burdaki insanlarda inanmış ya yazıklar olsun senin gibi adama Astalavista .... (Şakaymış sorrY)

kim seni tuttu kaç para aldın onuda Allah bilir ...
Edit:Büyük harf --> Küçük harf

Arkdaşım site içerisin de büyük harflerle yazmak yasaktır. Büyük harf bağırmak anlamına gelirve bunda hiç hoş bişi değildir.

Olm aCtığım Konu Ciddiye mi alıyosunuz yaw ^^ Maksat Muhabbet Eğlence Kimse Konu açmıyorki Bakalım Canımın sıkıntısından Yaptım Bide bişey kodum odu bitti ayrıca Seni KimTuttu Falan Hiç Hoş Deil Resmin Montaj olduğunu Görmedinmi bide seni kötülücek bişey demedim

karmenelectra demiş ki:
HAHAHAHAHAHAH KİMİN İÇİNE NİYE BÖLE SAÇMA SAPAN BİŞEY HAZIRLADIN BİLEMİCEM KARDEŞİM BÜTÜN PARTYDEKİLERE LV İMİ SORABİLİRSİN!!!! HATTA ŞUAN BİLE LV İM 85 !!!!!!
GEL OYUNDA PM AT BAK PARTYME GİR GÖSTERİYİM!

NEDEN BÖLE BOŞ BİR ÇABA İÇİNE GİRDİN SENİ KİMLER TUTTU BİLEMİYORUM
TÜRKLER BÖLE İŞTE HER ZAMAN TÜRKLÜĞE UYMAYAN BÖLE Bİ KAÇ TANE İFTİRACI İNSANLAR ÇIKABİLİYO YAZIKLAR OLSUN SİZLE PAYLAŞTIĞIM FOTOYA BURDAKİLERDE İNANMIŞ YAZIKLAR OLSUN SENİN GİBİ ADAMA Astalavista ....

KİM SENİ TUTTU BİLEMİYORUM KAÇ PARA ALDIN ONUDA ALLAH BİLİR
büyük harfle konuşma site içinde hoş görülmezsin

Astalavist_a demiş ki:
Cvp yaz lan şuraya Bekliyom
Öncelikle lan lı konuşma .
Şakan güzeldi gerçekten anlamadım :P
Ama tepkimide hoş görün gerçekten bir başarıya imza attım karalanıyorum sinirlerim tepeme çıktı ne gelirse yazdım büyük harf evet sinirlendiğimde öle yazarım k.bakmayin editleyim onu küçük yapayım...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt