V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bard derim cleric sonrada açarsın bard aç hem daha seri olur çarın

A

Anonymous

Guest
Bence xbow + 2h. kendi charımda böyledir ^^ . bard sadece hızlı kosmak için gerekiyor. Bence gereksiz git potcudan al 90k tanesi. bi tek hızlı kosma için bu kadar skilli boşa harcama. Bide noise var tabi senin bilceğin iş nasılsa b0tla kasıyorsan işine yaramaz. Bot gidip bard takıp noise açmıyo moving march basmıyor.
Bende unique seven biriyim unique için xbow. Pvp için 2h vazgeçilmez

Sehzade demiş ki:
Bence xbow + 2h. kendi charımda böyledir ^^ . bard sadece hızlı kosmak için gerekiyor. Bence gereksiz git potcudan al 90k tanesi. bi tek hızlı kosma için bu kadar skilli boşa harcama. Bide noise var tabi senin bilceğin iş nasılsa b0tla kasıyorsan işine yaramaz. Bot gidip bard takıp soine açmıyo moving march basmıyor.
ben sanı tanıyorum ama sen beni hatırlar mısın bilmiyorum ben oGuZ_KaGaN dediklerin aklımda eğer memnun kalmazsam 40a kadar 2he döndürürüm clerici

güzel bir bakış açısı teşekkürler

Uniq için dersen Xbow pvp dersen Xbow da iyi ama en güzeli warrior bence... Sen en iyisi Xbow + Warrior aç :D

A

Anonymous

Guest
lazvegaz demiş ki:
Sehzade demiş ki:
Bence xbow + 2h. kendi charımda böyledir ^^ . bard sadece hızlı kosmak için gerekiyor. Bence gereksiz git potcudan al 90k tanesi. bi tek hızlı kosma için bu kadar skilli boşa harcama. Bide noise var tabi senin bilceğin iş nasılsa b0tla kasıyorsan işine yaramaz. Bot gidip bard takıp soine açmıyo moving march basmıyor.
ben sanı tanıyorum ama sen beni hatırlar mısın bilmiyorum ben oGuZ_KaGaN dediklerin aklımda eğer memnun kalmazsam 40a kadar 2he döndürürüm clerici

güzel bir bakış açısı teşekkürler
pff unıondasın tanımam mı seni :D. Şu anda xbow 83 max warrior 70 max. warrior 70 olduğu halde çok memnunum. öneriririm. eskiden Just4ever_ _GaNGSTeR_ _BRO_ da yan mastery warrior değildi. Ben önerdim ve şimdi nerdeyse xbowu silecekler. Benden önce uyguladılar. Onlarada sorabilirsin

darkonder

Öğretiyorum
bence bard cunku ılk mob lara takılmazsın ve etraftakı moblarda dalmaz noise var bunu unutma bı yandan da kerlı olcan speed skıllın var hızlı kasarsın ve cave cok rahatlarsın bunu bılmen yeter

Yukarı Alt