dagoas21 demiş ki:
Beyler ben ÇArı Arkadaşa teslim Ediorum Bakalım ilk 10 gün içinde Ne Kadar Kasıcak ona Göre Bilmeyenleri Bilgilendirir 100 FF ye kadar kastırırım 95wiz exp 80 10 günde bakam Nasıl olcak
Ödemeniz gelsin öyle teslim alayım. Bir de PM'lere daha hızlı cevap verirseniz diyalogumuz daha sağlıklı olacaktır.

NOT:Karakterinizi teslim ettikten sonra size vereceğim linkten karakterin gold, exp, sp, ölüm sayısı, item düşürme miktarını izleyebilirsiniz.

Xanthos demiş ki:
NOT:Karakterinizi teslim ettikten sonra size vereceğim linkten karakterin gold, exp, sp, ölüm sayısı, item düşürme miktarını izleyebilirsiniz.
Süpermiş bende plvlden sonra direk bu hizmetten faydalanmak isterim :P

Adem abi 10 günlük bot servisi alabilirmiyim odinde 84 spear nuker ama spear yok ^^ patlattım :)
Boş yer varsa hesap no nu pm atarsın yarın yatırırım ii geceler chardada 1 2m para var :popcorn:

valla abi yorumları okuyorum da senden satın almayı düşündüğüm charı yine sana bırakıcam bi süre anlaşılan :D

gerekmedikçe msn üzerinden iletişim kurmuyorum. Dolandırıcı vb. türevleri artık adımıza msn adresi açıyor. Site üzerinden iletişim kurmak en sağlıklısı.

bana caz yapma karşında misket oynadığın burnu sümüklü arkadaşın yok. 24 saat sitede durmuyorum,gördüğümde cevap veriyorum.

Yukarı Alt