EmmaW. demiş ki:
yorulma.com ftw
harcadığım paralar sayesinde bonuslarım oldu silk 17tl zszc waterda ben çoğu zaman 5-10 lira yatırdım aldım :) şimdiye kadar 40tl bonus para harcamışımdır
:thumbsup:

ne güzel elınde kanıtında var git ac davanı siteyi kapattır+ tazminatınıda al

Selam

Konuyu Açan arkadaş oğuz bozkurt sanırım. 14 tl yapıkredi den yaptıgı ödemesinde açıklama kısmına sadece adı ve soyadı yazdığı için iptal edilmiş. Kullandıgımız internet şubesinde adı ve soyadı görünmüyor işlem numarası görünüyor. Daha sonra düzeltip onaylanmış.Gördüğüm kadarı ilede oğuz bey bu olaydan sonrada bir çok kez ödeme yapmış sanırım memnun :)

Dikkatımı çeken hemen insanlar konuyu farklı yerlere çekiyorlar. Bir çok kişi bilmiyor olabilir ama bu sektörün en eski firmalarından biriyiz. 8 Kişi ile en iyi şekilde destek vermeye çalıştığımız sektörümüz gerçekten kolay değil. lütfen bu tarz konularda hemen önyargılı olmayalım.

Mehmet IŞIKLI

mehmet bey size hırsız dıyen de olamdı dolandırıcı dıyen de olamdı o oalydan sonra sızı bızzat arayıp telefon gorusmeside yaptım bılmem hatırlıyonuzmu? ve sunuda hıtırlatmak ısterım yapı kredi bankasında işlem numarası para sızın hesabınıza gectıkten sonra odemeler kısmından alınıyo odeme bıldırımı yapar yapmaz işlem nuamrası koyamıyorum cunku bende alamıyorum memnuniyet kısmıan gelınce 2 seneden daha fazla bir süredir alışveriş yapıyorum değiştirmek ıstemıyorum alışveriş yaptıgım yerı ama yıne soyluyorum ister bad reklamasyon olarak kabul edin isterseniz bir müşteri istegi oalrak kabul edin size kalmıs bişey ticaretini yapıyosunuz amdem kı biraz daha hızlı olun para kazanıyosanız bende müşteriysem buna hakkım var bekeltilmeyi her insan gibi bende istemem. kı suna da değinmek ıstıyorum oraya ıslem numarası vs yazdıgım zamanlardada para hesabıma geçme asamasında hiç bir zamankınden daha hızlı olmuyo sadece iptal edilmiyo saygılarımla mehmet bey

ve birde eklemek ıstedim siz benden daha iyi biliyosunuz yaptıgım odemelerı 150 tl lık odemede yaptım 80 tl lık odemede yaptım ve hepsinde sagdece adım soyadım yazıyo hıc bır ek bılgı yok bunlar hıc bır sorun olmadan kabul ediliyo 14 tl mı edilmiyo bu sizin dolandırıcı oldugunuzdan kaynaklanmıyo ve oyle oldugunuzu hıc bır zaman soylemedım soylememde bu kadar odemenın kabul edilip 14 tl nin edilmemesı benım yerımde kım olsa bu derecede kızdırır hele kı 14 tl gibi az bir para yatırdıgıma gore cok acildi bu kadar sınırlenmem normal. elinizin altında bir site war site yonetiyosunuz ben sizin ıkı senelık hatta daha fazladır belkı müşterinizim bana bir tane ozur mesajı atabilirdiniz ozurluk bir durum olmasa bıle ustte yazdıgınız bir gülücük herşeyi tatlıya baglardı ticareti siz daha iyi bilirsiniz ama sadece para olarak düşünmeyin birazda memnuniyete yer verin. Başlıgıda değiştiricem merak etmeyin sizin müşteriye gostermenız gereken şeyi ben yapayım memnuniyetimi dile getireyım kusura bakmayın.

Yukarı Alt