Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bugün win7'den win 8'e geçtim.Değişik bir sistem olmuş biraz :) Başka kullanan var mı ?

Birde resim atayım masamdan :)

Media markt ta win 8li bi bilgisayari kurcaladim biraz başlat menusu bi acayip olmus geri kalanda fark bulamadim :D Pek de anlamam zaten :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Privacy demiş ki:
Media markt ta win 8li bi bilgisayari kurcaladim biraz başlat menusu bi acayip olmus geri kalanda fark bulamadim :D Pek de anlamam zaten :lol:
Evet başlangıç menüsü biraz acayip olmuş tablet optimizasyonu için kasmışlar sanırım. Alışamadım hala başlat menüsüne :lol:

Xperyon

Bilgiliyim
Win 8 Beta'yı vistayla bile değiştirsen daha iyi neden dersen pc'yi zorluyor ve dokunmatik ekranın yoksa win8 win98den beter.Asıl konuya gelirsek çoğu işlemi mause sağ tuş ile yapman lazım çünki bazen direk basınca Öteki menüye kayıyor işlem yaparken çok sıkıntı yaşıyorsun açıkcası ben kurdum tam 3gün denedim pc performansını çok etkiledi tabi betasını bahsediyorum inş böyle bir durum Tam sürümde çıkmaz :beer:

Canova

En son consumer preview yayınlandı. Bende de bir tane bilgisayarda ilk beta sürümünden beri yüklüydü ama bikaç hafta önce sildim. Yüklediğim bilgisayar çok dandik olduğu için çok yavaştı dayanamadım xp yükledim :D

Canova demiş ki:
En son cunsomer preview yayınlandı. Bende de bir tane bilgisayarda ilk beta sürümünden beri yüklüydü ama bikaç hafta önce sildim. Yüklediğim bilgisayar çok dandik olduğu için çok yavaştı dayanamadım xp yükledim :D
Bir an benim pc den bahsediyorsun sandim :D

Takımı
Galatasaray
Daha çok tabletler icin vs. yapıldı sanırım güzel durmuyor :D

Yukarı Alt