Arkadaşlar internette warlock yapılandırmalarına bakıyordum birkaç sitede pvp de warlock trap attıktan sonra sleep yaptığı zaman ne kadar vurursan vur adam uyanmıyor yazıyordu bu doğrumu arkadaşlar

Eski konuyu hortlatmışın boşuna kasma warlock cleric holy varsa büyüler işe yaramıyor. Fire ice wall varsa da işe yaramıyo. Yani hiçbişeye yaramıyo :D

ioriYagami demiş ki:
Eski konuyu hortlatmışın boşuna kasma warlock cleric holy varsa büyüler işe yaramıyor. Fire ice wall varsa da işe yaramıyo. Yani hiçbişeye yaramıyo :D
sanırım hiç warlock oynamadın:)

SunLight demiş ki:
ioriYagami demiş ki:
sanırım hiç warlock oynamadın:)
Yaklaşık 4 sene Server Hera 110 FF full int warlock cleric char adı eXtraa satalı 2 hafta felan oldu...

fire ve ice wallu deaktive etmek çok kolay ayrıca holy varsada stunlar sayesinde yine avantaj yakalıyorsun

darkblade demiş ki:
fire ve ice wallu deaktive etmek çok kolay ayrıca holy varsada stunlar sayesinde yine avantaj yakalıyorsun
Sen ice wall açmış bir bow la hiç pvp yapmadın heralde nesi kolay anlayamadım 25k küsür hp si olan bir çarla bowun yanına yaklaşabilip one hand ile bir kaç kere vurup ice wall ı kapatmak mı kolay ? sen bunları yaparken bow bakıyor mu sadece ?

ioriYagami demiş ki:
darkblade demiş ki:
Sen ice wall açmış bir bow la hiç pvp yapmadın heralde nesi kolay anlayamadım 25k küsür hp si olan bir çarla bowun yanına yaklaşabilip one hand ile bir kaç kere vurup ice wall ı kapatmak mı kolay ? sen bunları yaparken bow bakıyor mu sadece ?
+1

bence bowlar o kdrda ii charlar deil sadece çok gıcıklar tam nuke wurcakken 94 nukerimle herif combosuyla engelleip duruor sinir oluom sonra 85 lvlim kesemion utan lan gibi şeyler yazıor anasına küfretmemek elde deil :P

Yukarı Alt