uP # Keitaro 100 Lv oLdu # PsiKoOo Sade Bard Oldu Ong da Sp kasmak için ..

kardes bn l_ExeLance_l Farm Charıma 400k Sp İstiyorum Kaça Yaparsın ve Kaç Hafta Sürer?

bn sana plwl yaptıracaktım sen hesap no verecem dedın bayadır beklıyom cevab yazmadın?

400k Sp 70 TL .
Beyzade Sana Vericem Hesap No sunuda ama internette problem var 1-2 güne halledicem .

SuLTaNGazi demiş ki:
Beyzade Sana Vericem Hesap No sunuda ama internette problem var 1-2 güne halledicem .
hatırladın mı benı 18 lwl wız charı 64 e farmsız sadece mastery lwl uplanacak dedım 30 TL ?

BeYZaDe demiş ki:
SuLTaNGazi demiş ki:
hatırladın mı benı 18 lwl wız charı 64 e farmsız sadece mastery lwl uplanacak dedım 30 TL ?
:arrow: alıc ı: uğur nalça adres : mecidıye mahalesi postanesı yada mecidiye mahallesi ptt şubesi ıstanbul/sultanbeyli
yatirdiginiz gibi kasmaya başliyoruz .

Hayırlı işler...

ps: Güzel bir şekilde görsel hazırla. İletişim bilgilerini Hesap no bilgilerini vs hepsini yazarsan daha iyi olur.

JetHomme demiş ki:
Hayırlı işler...

ps: Güzel bir şekilde görsel hazırla. İletişim bilgilerini Hesap no bilgilerini vs hepsini yazarsan daha iyi olur.
Hesap No u Ekliyecem En Kısa Zamanda . Görsellerle Hazirlayamiom Hic Anlamiom Görsel işinden ^^

SuLTaNGazi demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Hayırlı işler...

Hesap No u Ekliyecem En Kısa Zamanda . Görsellerle Hazirlayamiom Hic Anlamiom Görsel işinden ^^
pm ile görselde neler istediğini bana bildir yardımcı olurum.

SuLTaNGazi demiş ki:
BeYZaDe demiş ki:
SuLTaNGazi demiş ki:
:arrow: alıc ı: uğur nalça adres : mecidıye mahalesi postanesı yada mecidiye mahallesi ptt şubesi ıstanbul/sultanbeyli
yatirdiginiz gibi kasmaya başliyoruz .
hesap numarası olmadan yatıramam kı bıde ıstanbulda deılım !!!

SuLTaNGazi demiş ki:
Ptt den Yatiracaksiniz . İstanbulda Olmaniz Gerekmez .
tmm da daha once ptt havale işlemlerimde alıcı ismi hesap no yazdım bıde adres hesap no greklı galba ?

BeYZaDe demiş ki:
SuLTaNGazi demiş ki:
Ptt den Yatiracaksiniz . İstanbulda Olmaniz Gerekmez .
tmm da daha once ptt havale işlemlerimde alıcı ismi hesap no yazdım bıde adres hesap no greklı galba ?
Ptt Havalede , İsim , Soyisim - Hesap No - Adres Yada İsim , Soyisim - Sube Adresi . Hesap No Olmadanda Oluor .

Yukarı Alt