Türkiye'nin en iyi klarnet çalan isimlerinden Hüsnü Şenlendirici İzmir/Bergamalıdır ve hemşerimdir.
Bergama küçük bi yerleşim yeridir 60bin nüfüsü var büyük şehirlere göre küçük ama türkiyenin en çok köyü olan şehirlerindendir.
Bergama antik bir şehirdir kalesi olsun bazalikası olsun ve tarihi açıdan çok güçlüdür.. Turizm'in yaşadığı bir şehirdir.

Ve hüsnü abimiz 2yıldır bergamada film çekmeliyiz deyip duruyormuş yani akrabalarından falan duyuyoruz bizde velasıl çektiler ramazanda bergamada her parklarda şenlikler yapıldı filmde'ki 5 oyuncu başta baş rol oyuncuları olmak üzere ramazanda şenlik yaptılar hacivat karagöz biz sadece şenlik için geldiler sanıyorduk fakat gelme nedenleri şenlik değilmiş film çekmeye gelmişler ve bunun vesilesiyle senliklere katılıp belediye başkanını kırmayıp halkı güldürüp eğlendirdiler her gece ramazan boyunca ve 2yıldır çekilecek film'in fragmanı çıktı fragmanını izleyince gülmekten kendimi alamıyorum sizde izleyin sizde gülün hatta mümkünse 11 ekim'de sinemaya izlemeye bile gidin derim Taşına , toprağına , leş gibi buram buram tarih kokan doğup büyüdüğüm şehre kurban olayım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Türkiye'nin en iyi klarnet çalan isimlerinden Hüsnü Şenlendirici İzmir/Bergamalıdır ve hemşerimdir.
Bergama küçük bi yerleşim yeridir 60bin nüfüsü var büyük şehirlere göre küçük ama türkiyenin en çok köyü olan şehirlerindendir.
Bergama antik bir şehirdir kalesi olsun bazalikası olsun ve tarihi açıdan çok güçlüdür.. Turizm'in yaşandığı bir şehirdir.

Ve hüsnü abimiz 2yıldır bergamada film çekmeliyiz deyip duruyormuş yani akrabalarından falan duyuyoruz bizde velasıl çektiler ramazanda bergamada her parklarda şenlikler yapıldı filmde'ki 5 oyuncu başta baş rol oyuncuları olmak üzere ramazanda şenlik yaptılar hacivat karagöz biz sadece şenlik için geldiler sanıyorduk fakat gelme nedenleri şenlik değilmiş film çekmeye gelmişler ve bunun vesilesiyle senliklere katılıp belediye başkanını kırmayıp halkı güldürüp eğlendirdiler her gece ramazan boyunca ve 2yıldır çekilecek film'in fragmanı çıktı fragmanını izleyince gülmekten kendimi alamıyorum sizde izleyin sizde gülün hatta mümkünse 11 ekim'de sinemaya izlemeye bile gidin derim Taşına , toprağına , leş gibi buram buram tarih kokan doğup büyüdüğüm şehre kurban olayım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
İzmir Tepecikliyim , Davul zurna klarnet'e dayanamıyorum abi bu adam'da işini gerçekten iyi yapıyor :) Kesin izlicem :)
Türkiyede klarnette iyisi yok bunların sülale böyle kardeşim teki var içmicek adamı içittirir bergamanın atmaca mahallesi meşhurdur kale mahallesi meşhurdur atmaca full romandır on numara muhabbetleri vardır yan bakamazsın bakarsan pompalıyla inerler aşağıya şehir içine öyleler,kale mahallesi arnavuttur 2tayfa sürekli didişir birbiriyle roman arnavut boyuna kavga ederler ikisinin ortasında kalıyorum en iyisini yapıyorum her iki taraftanda evel allah çevrem var.
Ama içirmicek adama içirirler öyle bi çalıyorlar yani klarnet taksiminde tekler.
Tepeciklisin bea :D Abe sende romansın bea :D
Sana burada tüm bergamalı klarnetcileri atsam bitmez adamlar klarnet hastası bergamada her rakı masasında klarnet olur her rakı masasında parayla klarnetci tutup kozağı bilirsin belki bizim bu tarafta neyse işte o tarafa gidipte adamlar ormanda çalıyor içiyor mangal yapıyor klarnetciyi parayla tutuyorlar sen düşün öyle hastası bergama ya :D
Hüsnü Şenlendirici - Ah istanbul , tek geçerim tüm türkiye her içtiğinde açıyor abi ya :D
İsmini bilmiyorum ama bergamalı simaca tanıyorum,çaldığı yer şu anda makara diye bi bar gibi bi yer eskiden adress diye bi yerdi kapandı
Cem bergamalı - Harmandalı egeliler iyi bilir
Şendur bergamalı - Klarnet taksimi
Ramazan bergamalı
Al sana türkiyenin en iyi roman havası :D böyle çalabilen yok :D

Linke bak :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Bergama işte delisiyle zekisiyle bergama abi nabarsın benim gibi onunda canına tak etmiş artık :D
Oku bak kanka daha neleri var zeus sunağını blıyosun almanyaya kaçırdılar izmirden bi lise almanyaya gitmiş protesto etmiş zeus sunağının önünde zeus sunağı bergamanındır yazmışlar kartonlara helal olsun be :D fotoğraflara bak bak bergamayı gör bu arada beklerım kardeşim bergamaya :D

M ' BiLGiN demiş ki:
Bende tepeciğe beklerim bea :D Şuanda yüzünün gülmesi beni mutlu etti gerçekten kardeşim.
Eyvallah kanka sayende, keşke kışın tanısaydık 2ay izmirde kaldım pınarbaşında,bucada,menemende kafa nereye ben oraya :D

Tamam kanka face aç olum yarın bak mutlaka aç :D hadi iyi geceler :D herşey için sağol :wink1:

Takımı
Besiktas
M ' BiLGiN demiş ki:
Florensia demiş ki:
Tamam kanka face aç olum yarın bak mutlaka aç :D hadi iyi geceler :D herşey için sağol :wink1:
Face kullanmam kardeşim , vaktimi boşa harcayamam :thumbsup:
Burda çok dolu kullanıyorsun ya bro :D

Bu mesaj frityus rumuzlu uyeden alinti yapildi
frityus demiş ki:
M ' BiLGiN demiş ki:
Florensia demiş ki:
Face kullanmam kardeşim , vaktimi boşa harcayamam :thumbsup:
Burda çok dolu kullanıyorsun ya bro :D
Saygısızlık etmek istemem , seninle şuan şu yazdıklarım gerçekten boş vakit. Forum'da dolaşmak hiç'de boş değil.

Takımı
Besiktas
@M ' BiLGiN

Konumu 7/24 ev olan birisi ne kadar dolu dolu yaşar hayatını,zamanını...Ne kadar hoş laflar ne kadar boşlar

Yukarı Alt