Macro demiş ki:
Siz neyin kafasındasınız anlamıyorum.

PKK kısaltmadır, büyük yazılır, televizyonu açın orada da büyük haber sitelerinde de.

Halkın örgütü diyen ırkçı arkadaş, farkındaysan ben ona karşı çıkıyorum, gözünüzle okuyun yazıları.

Sarı yeşil kırmızı poşunun rengidir kardeşim, marabaların ağalara isyanları PKK'dan çok daha öncesine dayanır.

Kürtçe fatura gereksiz, kürtçe eğitim olmalı diyorum ben. PKK'yı da savunmuyorum.

Ne içtiyseniz, ayılın öyle okuyun, dediğimin tam tersini çıkarmayın yine.
TÜRK Milleti yeni bir iman ve kesin bir milli azim ile yeni bir devlet kurmuştur bu devletin dayandığı esaslar "Tam Bağımsızlık" ve "Kayıtsız Şartsız Milli Egemenlikten ibarettir. Yeni TÜRKİYE devletinin yapısının ruhu Milli Egemenliktir. Milletin Kayıtsız Şartsız Egemenliğidir...

macroya laf edenler ırkçı harekette bulunanlar sanki ötükenden buraya göç etmiş %100 saf türk.Yav siz neyin kafasındasınız.Dünyada artık saf ırk diye bişey yok hele anadoluda hiç yok 100 lerce millet yaşadı 1000 lerce devlet kuruldu bu toprakların üzerinde.Ki türkler göçebe oldukları için Şuan dünyada %100 saf türk diye bişi yoktur.Burda doğulu vatandaşlarımıza laf ediyorsunuz kürt diye.Belki gen olarak siz onlardan daha çok kürtsünüz ?.Sanki dedeniz ötükenden gelmiş bumin kağanın 7. göbekten akrabası.

Benim gözümde orda ölen türk değil türkiye cumhuriyete vatandaşı askeridir.Nitekim 5-6 tane doğulu vatandaşımız öldü sizin değiminizle kürt.Ama tek bir gerçek var acı ırk ayırmıyor.Düştüğü yeri yakıyor.Böle şehit haberleri gelince milliyetçilik yapıyorsunuz.Burda Ne mutlu türküm diyene yazanların nicklerinin çoğu ingilizce ?.Madem türksün türkçe bi nick al kendine ''özentilik'' yapma.

Madem ülkemizin bölünmesini istemiyorsunuz ozaman böle şehit haberlerini kullananlara uymayın.Saman alevi gibi parlayıp ırkçı söylemlerde bulunmayın.Kabul etmesenizde 35-40 milyon kişinin arasında gen bağı vardır.Ve bun vatandaşlar zamanında bu ülke için savaşmış insanların torunları.

Dedeleriniz koyun koyuna ölmüş siz savaşıyorsunuz.Eğer bayrağa biraz saygınız varsa bu yaptıklarınızı bi düşünürsünüz....

Dj_Twiddle demiş ki:
macroya laf edenler ırkçı harekette bulunanlar sanki ötükenden buraya göç etmiş %100 saf türk.Yav siz neyin kafasındasınız.Dünyada artık saf ırk diye bişey yok hele anadoluda hiç yok 100 lerce millet yaşadı 1000 lerce devlet kuruldu bu toprakların üzerinde.Ki türkler göçebe oldukları için Şuan dünyada %100 saf türk diye bişi yoktur.Burda doğulu vatandaşlarımıza laf ediyorsunuz kürt diye.Belki gen olarak siz onlardan daha çok kürtsünüz ?.Sanki dedeniz ötükenden gelmiş bumin kağanın 7. göbekten akrabası.

Benim gözümde orda ölen türk değil türkiye cumhuriyete vatandaşı askeridir.Nitekim 5-6 tane doğulu vatandaşımız öldü sizin değiminizle kürt.Ama tek bir gerçek var acı ırk ayırmıyor.Düştüğü yeri yakıyor.Böle şehit haberleri gelince milliyetçilik yapıyorsunuz.Burda Ne mutlu türküm diyene yazanların nicklerinin çoğu ingilizce ?.Madem türksün türkçe bi nick al kendine ''özentilik'' yapma.

Madem ülkemizin bölünmesini istemiyorsunuz ozaman böle şehit haberlerini kullananlara uymayın.Saman alevi gibi parlayıp ırkçı söylemlerde bulunmayın.Kabul etmesenizde 35-40 milyon kişinin arasında gen bağı vardır.Ve bun vatandaşlar zamanında bu ülke için savaşmış insanların torunları.

Dedeleriniz koyun koyuna ölmüş siz savaşıyorsunuz.Eğer bayrağa biraz saygınız varsa bu yaptıklarınızı bi düşünürsünüz....
M.K.Atatür'ün bir sözü vardır anlayana,Ne Mutlu Türküm Diyene ! Olay geldiğin köken veya ırkta değil kendini Türk hissedip yaşadığı toprakların menfeaatine çalışıp ve ihaneti aklından bile geçirmemektir.Geçirende şerefsiz,haysiyetsiz ve aşağılıktır.

Extrowe demiş ki:
Dj_Twiddle demiş ki:

M.K.Atatür'ün bir sözü vardır anlayana,Ne Mutlu Türküm Diyene ! Olay geldiğin köken veya ırkta değil kendini Türk hissedip yaşadığı toprakların menfeaatine çalışıp ve ihaneti aklından bile geçirmemektir.Geçirende şerefsiz,haysiyetsiz ve aşağılıktır.

:thumbsup:

The47

Bilgiliyim
Konuyu çarpıtmayın. Kürt demek terörist demek degildir. Her kürt terörist degildir. Arada soysuz, kansız çıkar normaldir.
Masa örtüsünü alıp bayrak niyetine kullanmışlar ,dogrudur o bölgede kullanılan renkler olabilir, öyle bir ülke olmadıgı için bayrakda yoktur, nerde görsem benim için masa örtüsünden ibarettir.

Kısaltma olsun olmasın, terör örgütünün adını büyük harflerle yazmayın, hatta mümkünse hiç YAZMAYIN.
Fatura konusunu girmiyorum agzımı bozmaktan korkuyorum.
Almanca Bulgarca egitim var mı? Yok. Anadil nedir efendim? Türkçe. O zaman sessizlik lütfen.

Dj_Twiddle demiş ki:

nickin ingilizce olmasının türklükle ne alakası var iyi ingilizcede öğrenmeyelim nickin söylenişi hoşumuza gidiyor olabilir şahsen bnm nickim Tiptronic vitesden geliyor aslında bunu nasıl kullanacağım peki yarı otomatik yarı manuel seri vites atan falan mı diyeceğim bu sadece bir örnekti.Biz kürt olmalarına bir şey demiyoruz zaten olayı çarpıtmayalım pkk yandaşı kim olursa olsun ona aynısını derim.
The47 demiş ki:
Konuyu çarpıtmayın. Kürt demek terörist demek degildir. Her kürt terörist degildir. Arada soysuz, kansız çıkar normaldir.
Masa örtüsünü alıp bayrak niyetine kullanmışlar ,dogrudur o bölgede kullanılan renkler olabilir, öyle bir ülke olmadıgı için bayrakda yoktur, nerde görsem benim için masa örtüsünden ibarettir.

Kısaltma olsun olmasın, terör örgütünün adını büyük harflerle yazmayın, hatta mümkünse hiç YAZMAYIN.
Fatura konusunu girmiyorum agzımı bozmaktan korkuyorum.
Almanca Bulgarca egitim var mı? Yok. Anadil nedir efendim? Türkçe. O zaman sessizlik lütfen.
:buddha: :buddha: :buddha:

@Etrowe

:buddha: :buddha: :buddha:

Bir arada yaşamayı bir türlü öğrenemedik gitti :(

İşte PKK'nın amacıda bu olayı Türk-Kürt iç savaşına çevirmek istiyorlar ve bunu başarma yolunda ilerliyorlar.
Forumlarda,facebookta görüyorum bazı kendini bilmez dangalaklar yazmış bütün kürtleri sürcen vs vs bu zihniyet niye arkadaş?
Bütün Kürtleri PKK'lı yapan zihniyetede lanet olsun.
Yapılan oyunlara aldanıp kendini kaptıranlara sesleniyorum,zamanında sağcı solcu diye bizi birbirimize kırdırdıkları günleri ne çabuk unutuyorsunuz şimdide birbirinizi kürt-türk diye yiyip durun kıyamete kadar.

Şimdi Kürt-Türk-Alevi-Sunni- diyip ırkçlık yapmanın alemi yok . hepsinden kelek çıkıyor . bu bir gerçek . zaten bunların birçoğu diğer ülkelerinin destekleri ile oluyor . Biz İsraile Kafa Tuttuk aradan 1-2Hafta Geçmeden 1Haftada 30u Geçik Şehit Verdik . Şimdi Ne Alaka Demeyin . Bu Kolay Birşey Değil Birgünde 24 Asker öldürmek . mutlaka büyük destekler var . Vergi olaylarına hiç girmeyelim . durumlar zaten ortada .

Yukarı Alt