Spare_

Bilgiliyim
MKP'de şifreni ve msn adresini değiştirdiğin yazıyor birileri senin kullanıcı adından başka birşeyler yapıyor.
[email protected]” olan e-posta adresi “[email protected]” olarak değiştirildi. Ayrıca bu işlemden sonrada şifren değiştirilmiş. Ardındanda BR tarafından nickin. :thumbsup:

Spare demiş ki:
MKP'de şifreni ve msn adresini değiştirdiğin yazıyor birileri senin kullanıcı adından başka birşeyler yapıyor.
[email protected]” olan e-posta adresi “[email protected]” olarak değiştirildi. Ayrıca bu işlemden sonrada şifren değiştirilmiş. Ardındanda BR tarafından nickin. :thumbsup:
ferhat benım abımın msn mailto:[email protected] tanımıyorum ole bırısını off korkuyorum nabıcam .

herkes tarafından tahmin edilecek bir şifren var ise kişi sallayıp bulmuş ve şifreni e-postanı vb. değiştirmiş büyük bir ihtimalle

Arcadia demiş ki:
herkes tarafından tahmin edilecek bir şifren var ise kişi sallayıp bulmuş ve şifreni e-postanı vb. değiştirmiş büyük bir ihtimalle
şifrem evet basitti 123456
Acaba korkulucak bişey varmı gercekten korkuyorum

Spare_

Bilgiliyim
852852 demiş ki:
Spare demiş ki:
ferhat benım abımın msn mailto:[email protected] tanımıyorum ole bırısını off korkuyorum nabıcam .
Güzelim nedir bu telaş ?
Dur zamanında benimde başıma geldi şifremi değiştirmiştim unutmuştum :mrgreen: Sonra bir manager aracılığı ile şifrem değiştirildi ve bana verildi ben girdim.

Yapacağın tek şey beklemek bir manager veya admin konu ile ilgilenecektir. :muck:

Telaş yapma boşu boşuna birşey olmaz fakat şifreni zor birşeyler yap. " 123456 " diye şifremi olur sen EXTRALOOB gibi büyük bir sitede yönetici adayısın 8O

852852 demiş ki:
Arcadia demiş ki:
şifrem evet basitti 123456
Acaba korkulucak bişey varmı gercekten korkuyorum
o üyelik banlandı şuan merak etme korkulacak birşey yok yeni bir üyelik açıp Dmod devam ettirebilirler seni yada o üyelikle

ps : herkes tarafından bulunacak kolay şifreler yazıyorsunuz sonra da gel çık işin içinden biraz daha özen gösterelim bu şifre konusuna lütfen

extraloob demiş ki:
evet nedir sorun kuzum anlat bakalım ?
Abi ben BurakK* üyeliğime denediyimde nıck hatalı dıyordu sonra arkadaslara arastırtım ve bı baktım benım nıck değiştirmişler sonra o nickle denedım parolamıda değiştirmişler msn ise mailto:[email protected] olarak değiştirilmiş
Ps:abi gerçekten korkuyorum .stanic falan ^^ satanis ^^ :oops:

Spare_

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
evet nedir sorun kuzum anlat bakalım ?
MKP'de yazıyor herşey, İlk olarak MSN adresi değiştirilmiş nick sahibi tarafından ardından şifre ardındanda BR tarafından nick değiştirilmiş. Arkadaşın şifre " 123456 " imiş. :mrgreen:

Yukarı Alt