Bot.cgf dosyasını kontrol edin saçma sapan yazılar varsa kesinlikle girmeyin şifrelerinizi değiştirin şimdilik bu kadar. 6b li çarım soyuldu kimsenin canı yanmasın. Hayırlısıyla adminlerimizin yardımlarıyla bu iş çözülecek inşallah. NOT: Bot caveden başka hiç bir yerden indirmem....

salı günü kardeşim çakma bir bot-cave sitesinden bot indirmiş ve keylog yemiştim erken uyandığım için her türlü önemli alıp charlarımın başına bişey gelmesini engellemiştim
http://www.bot-cave.net dışında hiç bir siteden bot indirmeyiniz

başka arkadaşlarda var mı böyle bir problem? kullanan arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur. eğer onlarda yoksa , güzel kardeşim sen virüs yemişsin demektir...

uranüste soyulmayan kalmadı bende bunu 1 kaç saat önce farkettim yazılar uzayıp gidiyor yönlendirme linkleri dolu. sadece bu çarın botunda var diğerlerinde yok nedense ben uyarmak istedim canım yandı kimsenin yanmasın ve bunu arkasında yine uranus_FK şerefsizi var çar onun bölgesindeydi girdiğimde

Şimdi kimse kusura bakmasın ama Nod32 kullanmak hackerlara davetiye çıkartmak demektir. Lisanslı kullanmadım ama lisanssızların yani crackli vs lerin hiçbir işe yaramadığını çok çok iyi biliyorum.

eğer silkroad oynuyorsanız makinenizde sizi güvenle oyun oynatacak virüs programı kurulu olmalıdır...

2 tane önerim var , 1. Kaspersky , 2. AviraPremiumSecurity bunların dışındakilere itimatım yok. geçmiş olsun diliyorum. yapacağınız fazla bir şey yok...

pc de virüs yok ben eminim soyulan sadece ben değilim zaten. burda olay botu çalıştırdığımda bot üzerinden yaptığım şeylerin yönlendirilen linklere aktarılıyo sanırım. virüs olsa tek bota olmaz bu başka bişeyvar ama çözemiyorum

GNR

rank8
olay dogru yada yalnıs bilemem ancak kesin lan birsey var resmi siteden downland edebildigim surece guvenilirligi tartışılmasa bile hicbir forumdan indirmem

Guildimizin abisi BlackLegenD t2 set +9 no adv power staff lı charı soyuldu sebebi sbot fakat çalan adamdan 6b karşılığı geri aldı

Yukarı Alt