Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
virüs yok. 2 aydır kullanıyorm :mrgreen:

sadece sro ekranı aktifken çalışır.

captain ivy gösterenide war mı

nasıl kullancagımızı anlatsana calıstıroyrum bombos bi sayfa geliyor start diyom bisi olumo sonra unique cıkınca mı gelecek yazılar falan? b ide No data yet diyor. anlamadım ben bise kahvekeyfi

guzel programa ben den extrabeer :lol: icem tamamiyle nası kullanıldıgını acıklarsanız sevinirim paylason için teşekkurler

Çalışmıyo Ya Crying or Very sad Crying or Very sad Bebeto Gelde Tam Olarak Nasıl Yapılıyo Anlat :lolmuch: hmm

ben bunun
ilk cıkanını kulanmıştım ama şey ilk önce programı acıyoruz sonra oyuna girioruz ve damm =) :lol:

emc

rank8
Unique zamanından ziyade tam çıktığı zaman haritada yerini gösterecek birşeyler lazım.

kardeş bu program ne işe yarıyo unique çıktıgında sro kendisi de sölüyor zaten yerini fln mı sölüyo acaba ?

sn00py demiş ki:
kardeş bu program ne işe yarıyo unique çıktıgında sro kendisi de sölüyor zaten yerini fln mı sölüyo acaba ?

mesela tg bekliyorsun charını kalede bıraktın tg kalede çıktığı zaman alarm çalıyor :) bu ne için pc başında boş boş oturmana gerek kalmıyor içeri gidersin işin varsa işini yaparsın pc alarm çaldığında gelir bossu nu kesersin :)

kardesım hec bısı olmuo.
V2 var dosyanın ıcınde.
Unique killer içindeki exe de acılmıyor . :evil:

avastla tarattım virüs cıkmadı ama sonra acınca rar ı virüs uyarısı verdi

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt