Takımı
Besiktas
farkında değil misiniz? ha diyoruz tamam ortalık duruldu biraz ekonomiyi güçlendirelim bi terör eylemi patlak veriyor(bknz: gezi parkı, ışid). Amaçları kaos yaratmak, gözünüzü seveyim kobaniye destek vermeyin suriye toprağından banane moruk ya yesinler birbirlerini.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Ne kobaniymiş arkadaş. Başka ülkeler için kendi ülkemizi karıştıracak kadar salakça davranıyoruz. Banane kobaniden, banane pkkdan ? Çok değil daha 1 sene öncesine kadar üzerine kurşun yağdırdığı askerden yardım bekleyecek kadar şerefsiz bu pkk köpekleri.Yesinler birbirlerini 2 terör örgütü çarpışıyor ne güzel birinden biri yok olacak kimse el sürmezse.

Ülke ekonomisi güçlenmiyordu ülke ekonomisi büyük bi kriz ile karşı karşıyaydı şimdi ise dahada sarpa sardı işler medya krizden bahsetmezken şimdi medya sadece kobane denilen yere kitlendi.

Takımı
Seçiniz...
Bu yönetim ile olmaz Türk halkı hak ediyor bu olanları her oy atan hak ediyor. Ha şimdi biri gelip "ya kime verecekler rt. den iyi kim var" diyecek onunda kendimce cevabını vereyim kına kına kına kınamaktan başka bir şey yapmıyor gezi olaylarında ordu gibi polisi süren adam İstanbul'da taş üstünde taş bırakmayan şerefsizlere aynı şekil müdahale etse bir günde bitirirdi olayları bence dokunmuyorlar adamlara.

istanbul üniversitesi edebiyat fakültesindeyim. Haftada bir kez ışidliler saldırır bize, solcular salak saçma "beyaaazzıııt ışiidee mezar olacaaaak" diye s.k.ms.n.k sesleriyle bağırırlar, solcular gözaltına alınır; bi b.k da yapabilseler keşke. biz alıştık, ülke de alışsın.

%51 susuyorsa sorun yok. müslümanlar hakkediyor bunu aslında huzurlu bir tane müslüman ülkesi varmı acaba

Ne girecen olan türk askerine olacak sonra... Yesinler birbirini...

Bu mesaj Cool Angel rumuzlu uyeden alinti yapildi
Cool Angel demiş ki:
bu olanları her oy atan hak ediyor.
Ben bu cümleye karşıyım kardeşim. İnsanlar senin düşüncene oy atmadılar diye onları bunları hak ediyor diye suçlayamazsın. Onlarda en az vatanını senin kadar seviyor böyle olsun kimse istemez

Bu mesaj Minotoche rumuzlu uyeden alinti yapildi
Minotoche demiş ki:
Cool Angel demiş ki:
Ben bu cümleye karşıyım kardeşim. İnsanlar senin düşüncene oy atmadılar diye onları bunları hak ediyor diye suçlayamazsın. Onlarda en az vatanını senin kadar seviyor böyle olsun kimse istemez
tabi canım... şehide kelle diyen, üç beş kişi öldü diye meclismi toplanır diyen, bebek katiline sayın diyen, çözüm süreci diye pkk ile masaya oturan zaten oy atmayanlar [horny21
ps: bide montaj vardı, babacığım. sıfırlama vardı falan işte summer3:

Sıkıntı büyük arkadaşlarım.. Allahtan tek dileğim en kısa sürede bu kara bulutların güzel ülkemizin üzerinden kalkmasıdır..

Polise askere vur emrini ver bakayım bi tane babayiğit çıkacakmı o sokaklara,şımardı vatan haini ibneler.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Bu mesaj Judas rumuzlu uyeden alinti yapildi
Judas demiş ki:
Bu mesaj Minotoche rumuzlu uyeden alinti yapildi
Minotoche demiş ki:
Cool Angel demiş ki:
tabi canım... şehide kelle diyen, üç beş kişi öldü diye meclismi toplanır diyen, bebek katiline sayın diyen, çözüm süreci diye pkk ile masaya oturan zaten oy atmayanlar [horny21
ps: bide montaj vardı, babacığım. sıfırlama vardı falan işte summer3:
Böyle klavye başından konuşmak kadar kolay değil o işler. Olayı siyasete çekeceksek ülke karıştı başlığını site karıştıya çevirmemiz gerekir. Sen benim verdiğim oya yorum yapamazsın bende senin verdiğin oya yorum yapamam. Konuyu saptırmayalım. İbnenin evlatları fırsat kolluyodu onuda buldular iştei,vur emrini vermesi o kadar kolaymı. Kaç can yanacak o vur emriyle hiç düşünmüyosunuz. Resmen iç savaş çıkacak ve bu ülke şu anda bunu kaldıracak durumda değil.

Devrimci dayanışma yazıyodu , baktım bir sürü örgüt , gkg den tut tikkoya ydghe ,mkpye kadar bir çok örgüt vardı , son sözü silahlar söyler vs. yazmışlardı , dedim çok büyük olaylar çıkacak , istanbulu inletecekler dedim , ama hiç bir etkileri yokmuş.

ben verdiğin oyu sorgulamıyorum sadece seçiminiz hatalıysa bedelini tüm türkiye çekecek ama ben vicdan bakımından rahat olucam, eğerki tam tersi ise senin vicdanın rahat olucak :)
şuda bir gerçektirki 1999 yılında 0 a kadar indirilmiş bir teror sorunu olan türkiye'yi 2000yılından sonra devir alan hükümet şuanki hükümet aramızda bu kadar çoğalmaların nedenini izlediği politikaya veriyorum bence tabi size göre daha farklı olabilir.

Yukarı Alt