DDR

rank8
s.a

Ben turkcellden netbook almayı dusunuyorum.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...?activeTab=tt2

24x79 lira

Size birkaç sorum olucak
1-ben bu netbooku aldıgımda bana Vınnı da yanındamı vericekler ?

2-Bu cihazın pil ömrü ne kadardır

3-Aldıgınzda (alan arkadaslar) memnun kaldınızmı ?

4-Bu cihazın parasını internet faturası öder gibimi ödüyoruz?

Cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkur edıyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tek cevap vereyim böyle paket ürünler almayınız, gidin samsung netbook alın 6-8 saat pil ömrü var asus'un 8-9 saatlik ömürleri var ki muhteşemler ve fiyatlarıda 600-700 arası turkcell VINN'da ilk 3 ay 19TL = 57 TL netbook + VINN = max. 750 TL 3 ay internet içerisinde bu sence mantıklı değilse söylenecek başka söz yok sana.

Ps : senin almaya kalktığın ürün 79*24 = 1896 TL ohannnessssssssssssssss 8O

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
tek cevap vereyim böyle paket ürünler almayınız, gidin samsung netbook alın 6-8 saat pil ömrü var asus'un 8-9 saatlik ömürleri var ki muhteşemler ve fiyatlarıda 600-700 arası turkcell VINN'da ilk 3 ay 19TL = 57 TL netbook + VINN = max. 750 TL 3 ay internet içerisinde bu sence mantıklı değilse söylenecek başka söz yok sana.

Ps : senin almaya kalktığın ürün 79*24 = 1896 TL ohannnessssssssssssssss 8O
+19XX

sen aslında 4GB'lık 3G internet paketi alıyorsun bu cihaz sana hediye olarak geliyor bunu alıp ayrı bir vınnn almana gerek kalmaz şık bir tasarıma sahip ve oldukça kullanışlı bir iki defa elimden geçti ama sana tavsiyem yukarıdaki gibi bir notebook+vınnn almandır bu sana daha ucuza gelir 24 ay kendini ona kesinlikle bağlama 24 ay bittikten sonrada 4GB'lık 3G internet paketini kullanmak için 79 lira ödemeye devam edersin :thumbsup:

Yukarı Alt