aga inanırmısın bilmem amaa ben bu işlee sabah 9 dan beri urasıyomm..ve artık cok can sıkıcı olmaya basladıı.. ve reset konusuna gelince neredeyse pc yalama olacak vaziyete geldiii..ben su dakikadan sonra reset deyilde bu işi ancak format paklar diye düsünmeye basladım ne dersinn sencede öle deyilmi bukadar yazdım seyden sonraa.???? :lolmuch: :lolmuch:

arkadaslar buradaki ASProtect ler 3 tane ama bende 1 tane geliyor.VE burdaki işlemleri yapmama ragmen hata düzelmiyor. yardım plss

pfffffff

Aileden
program imdirmede flashget vs programları kullanıyosan kullanma olmuyo o zaman inmiyo Idea

Size yalvariorum yardim edin Sad

bilgisayarimda sp2 ve framework 2.0 war .
solediginiz 3 aşamayi da yaptim.
Reset uygulamasını yaptım.
Bastan sildim bi daha yukledim ve format attim ..
ama hala aynı hatayi verio hatada su war

> OS : Windows XP Home Edition Service Pack 2 (build 2600)
CPU : Intel(R) Pentium(R) M processor 1.86GHz
Memory : Physical(511.3MB), Page(2524.2MB), Virtual(2047.9MB)

nedir acaba sorunum bu olmassa hayatta kasamam lutfen cwp yardım

seskes

yaw bende æÇ $3½## bole bişiler yazıo Sad Sad Sad napacam yaw acil yardım lütfen

legolasss demiş ki:
yaw bende æÇ $3½## bole bişiler yazıo Sad Sad Sad napacam yaw acil yardım lütfen

banada ona benze yazilar cıkıor ben ne yapablırım elaziglee extraloob yardım lutfen sabah 2 kere girdim ama simdi hep error verior..

pfffffff

Aileden
Trial reset bir bot değildir botun çalışmasına yardımcı olan bir programdır Wink

ßana Yardım Edin ßenim PC de ßot la Girmeye Çalışınca VERSİYON Diye ßi Hata Veriyor Ne Yapmalıyım Sad Sad

Yukarı Alt