TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Premier Lig'de Tottenham, konuğu Wigan'a gol oldu yağdı: 9-1.

9-1 İÇİN İLGİNÇ KARAR!

- Resim Silinmiş.

Hafta sonunda İngiltere birinci liginde oynanan Tottenham-Wigan maçında 9-1 yenilerek tarihi fark yiyen Wigan futbolcuları maça gelen seyircilerin bilet paralarını ödeme kararı aldı.

Deplasmanda oynanan maça gelen seyircilerinden özür dilemek için futbolcuların böyle bir jest yapmak istediklerini belirten takımın sözcüsü Michael Brunskill futbolcuların seyircilerle olan bağlarını kuvvetlendirmek için her türlü şeyi yapmalarına olumlu yaklaştıklarını belirtti.

Benzer olay daha önce Almanya liginde olmuş 600 Energie Cottbus taraftarına bilet paraları iade edilmişti. 1998 yılında Brezilya liginde Flamengo kulübü bilet bir sonraki hafta oynanacak maçta paralarının iade edileceğini açıklamış ve daha önceki hafta 791 olan seyirci sayısı o hafta 52.000 olmuştu, yönetim paraları ödememişti.

YOK ARTIK TOTTENHAM

İlk yarıyı Crouch'un golü ile 1-0 önde kapatan Tottenham, ikinci yarıda Defoe'nin 51, 54, 58, 69 ve 87'de attığı 5 golle coştu. 57'de Scharner ile tek sayısını bulan Wigan'ı üzen diğer isimler 64'te Lennon, 88'de Bentley ve 90'da Kranjcar oldu.

25 puanla 4.'lüğe yükselen Tottenham, 1995'te Manchester United'ın, Ipswich Town'ı 9-0 yendiği maçtan sonra en farklı Premier Lig skoruna imza atarken, Defoe de aynı maçta 5 gol atan Cole'ün rekorunu egale etti.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Golleri izledim bana bağıra bağıra ben şikeyim dedi maç.. Yani koskoca premier Lig takımının defansı her golde bu kadar isteksiz savunurmu takımını resmen gelin bana gol atın diyorlar

Yukarı Alt