Tottenham demek gol demek
Şampiyonlar Ligi 2. tur ilk maçında Tottenham Hotspur, Milan'ı 1-0 mağlup etmeyi başardı. Şampiyonlar Ligi'nin en golcü iki takımından biri olan Tottenham'da golü Crouch atarken, 'Bale yoksa ben varım' dedi.

Şampiyonlar Ligi 2. tur ilk maçında Milan San Siro'da Tottenham Hotspur'u ağırladı. Daha önce Inter karşısında San Siro'da şov yapan Bale'nin yokluğunda zorlanması beklenen Tottenham Hotspur, Crouch'un 80. dakikada attığı golle rakibini 1-0 mağlup ederek rövanş öncesi büyük bir avantaj yakaladı.
Maça hızlı başlayan taraf deplasman ekibi Tottenham oldu. Henüz 1. dakikada sol taraftan yapılan ortada, ceza sahası içinde top Nesta'ya çarptı hakem bu pozisyonda penaltı noktasını göstermedi. Zamanla oyunu dengeleyen Milan ilk yarıdaki tek pozisyonunu Ibrahimovic'in serbest vuruşuyla buldu. Ancak top yandan auta çıktı.
Maçın ikinci yarısı ise ilk yarısına göre daha heyecanlı geçti. 48. dakikada ceza sahası yayı üzerine topla buluşan Van der Vaart mükemmel bir aşırtma vuruş yaptı ancak top az farkla auta çıktı. Bu pozisyondan hemen sonra bu kez sağ kanattan kullanılan köşe vuruşuna Yepes kafasıyla vurdu, ancak Tottenham kalecisi Gomes, inanılmaz bir kurtarışla takımının yenik duruma düşmesini engelledi.
Maçın 58. dakikasında ilginç bir olay gerçekleşti, kendisine yapılan faul sonrası çok sinirlenen Gattuso, Tottenham teknik heyetinden birine tokat attı. Bu pozisyonu görmeyen maçın hakemi İtalyan oyuncuya herhangi bir kart göstermedi.
60. dakikada 58. dakikadaki pozisyonun bir benzeri yaşandı. Sol kanattan Pato korneri kullandı, Yepes vurdu ancak Gomes yine topun ağlara gitmesine izin vermedi.
Tottenham aradığı golü 80. dakikada buldu. Milan baskı kurmuşken kendi sahasından topu olan Lennon, hızla rakip kaleye doğru gitti. Müthiş bir hareketle Yepes'ten sıyrıldı, bomboş pozisyondaki Crouch'ı buldu. Golcü oyuncuda topu ağlara yollamakta zorlanmadı. Takımını 1-0 öne geçirdi. Maçın son dakikasında Ibrahimovic röveşata ile mükemmel bir gol atsa da, faul gerekçesiyle gol geçerli sayılmadı.
Oldukça sert geçen maçta Milan'da Abbiati, Tottenham'da ise Corluca sakatlanarak oyunu terketmek zorunda kaldı.​

NiGHTMaRe

Aileden
Maçı arap kanalından izledim.Pek zevk verici maç değildi ama tottenham iyi oynadı denilebilir ya da iyi direndi.Bu arada ibra'nın bir rövaşatası ofsayt diye sayılmadı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
akşam master lige girdim şampiyonlar liginde grubumda milan ve tottenham var milan 2 tane çaktı paketledi beni bende gittim tottenham'a 3 tane çaktım zuahahaha makara:

şaka bir yana milan değil italya gelse kaç yazar adamların futbolu da aynı bizim gibi futbolcu yetiştiremiyorlar tesis ve altyapı bitik mafya var.

Aynen bro İtalya bitik vaziyette. Bi Mourinho geldi yaktı gitti 1 sene o kadar. Ne başarıları ve ne de başka birşey var son yıllarda. Milan'ın kupaları da olmasa gitsin atsınlar kendilerini :P

RiqueLme

Bilgiliyim
hmzsnmz demiş ki:
RiqueLme demiş ki:
Bi aralar Juventus vardı zidan falan vardı cok iyidiler ne oldu onlara
Ahh doğru bak Juve'yi unuttum halbuki İtalya'nın en çok şampiyon olan takımı. Onlar lig düşme skandalının ardından bir türlü toparlayamadılar.
20+ olupta
Zidane Zidan yada Del Piero forması olmayan yoktur heralde :)
ama o Trezeguet'i hiç sevmezdim ^^

Yukarı Alt