mavii demiş ki:
Leetnock demiş ki:
Polgara demiş ki:
Araba alalım bro
Sen gelince, sana önerdiğim fikri uygularız =p
Ps: Arabayı ben alayım, benzini sen lol
banada şoför tutarsanız yeterli saolun :santa:
Hem araban hem benzinin mi var summer5: Şu an 5 yıldızlı otelindesin bir yandan sırtına masaj yapılıyor, yüzüstü uzanmış siteyi dolaşıyorsun. Bunu biliyorum :P

Leetnock demiş ki:
İnsanımız harbiden düşüncesiz(cahil,mantıksız..uzatılabilir) bu gün tekrar anladım. Oturacak tek bir boş koltuğu olmayan otobüs durağa yanaşıyor herkes en öne geçmeye çalışıyor, yetmiyor kaynayanlar oluyor arkadaş vallahi kafam almıyor kafayı yiyeceğim ben bu duraklarda. otobüse önce girene madalyamı takıyorlar, Ne var önüme geçmeye çalışıyorsun ah güzel vatandaşım lütfen anlat bana. Zaten o son adam otobüse binene kadar bekleyeceksin. bana biri bu otobüse ilk binme telaşını açıklasın. 20 kişinin sağlı sollu girmeye çalışması da ayrı tabi..

Sitemiz genç arkadaşlarımıza da hitap ediyor. Onlara yalvarıyorum. Bu ülkeyi geliştirmek sizlerin, bizlerin elinde. Mantığınızı kullanın, medeniyet kavramını kafanızda oluşturun lütfen. Buna benzer yüzlerce sitemim var aslında. Vaktim oldukça dile getireceğim.
Maduruz biz maduruz :santa:

Bende hayvan gibi biniyorum otobüse bunuda söylemekten çekinmem.Çünkü bu ilde otobüs beklemek kadar nefret ettirici birşey yok,neden derseniz 30dakkada bi şehir içi otobüsümü gelir ya :S otobüsü gören saldırıyoru çünkü yer kalmazsa bi 30dakka daha bekliyecek.onun için o kapıya sağlı sollu dalanların arasındanım cool2:

gorkem8181 demiş ki:
Bende hayvan gibi biniyorum otobüse bunuda söylemekten çekinmem.Çünkü bu ilde otobüs beklemek kadar nefret ettirici birşey yok,neden derseniz 30dakkada bi şehir içi otobüsümü gelir ya :S otobüsü gören saldırıyoru çünkü yer kalmazsa bi 30dakka daha bekliyecek.onun için o kapıya sağlı sollu dalanların arasındanım cool2:
cool2:

birde bugün sınav vardı duraklar mahşer meydanı gibiydi birde sıcak olunca kötü oldu .

Bende ilk binenlerdenim.Ön tarafta tekerleğin üstünü yüksek yapmışlar.Boyum uzun olduğu için omuzlarım tavanı delmek için zorluyo.İnsanlarımız duyarsız olduğu "geç kardeşim" diyende yok.O yüzden kimse kusura bakmasın arkayı kollamak için önden binmem şart.

MainMagic demiş ki:
Bende ilk binenlerdenim.Ön tarafta tekerleğin üstünü yüksek yapmışlar.Boyum uzun olduğu için omuzlarım tavanı delmek için zorluyo.İnsanlarımız duyarsız olduğu "geç kardeşim" diyende yok.O yüzden kimse kusura bakmasın arkayı kollamak için önden binmem şart.
:mrgreen: aynen... [horny21

ama otobüs kullanmıyorum uzun süredir...

Hele ki 525 i eekd1 eekd1 eekd1

önce binme telaşı bayanarda oluyor genede arkaya gidelimde fortlamasınlar diye :) otobüs kullanmam life is life i ride a bmx :) sanırım böle çarpık ingilizcemle :)

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
19 yıllık ömrümde izmirde 1 kere bile belediye otobüsüne binmedim binmem :)

Hayta35

Bilgiliyim
Ben 19 yaşındayım İzmir' de yaşıyorum 19 yıllık hayatım boyunca 1 kere bile belediye otobüslerine binmedım hiç binmemde hep dolmuşu tercih ettim bende anlaam veremıyorum Max. 50 kişilik eshot'a 150 kişi alıyorlar yurt dısında vamrı böyle bişey ya resmen avrupanın 100 yıl gerisindeyiz...

yeni yetişen nesil cok daha kötü
nedir bu emo arkadaşlar cok mu özeniyorsunuz t.p olmaya

Yukarı Alt