Uncharted serisi ile bu nesle damgasını vuran firmalardan biri olmayı başaran Naugthy Dog'un yeni oyunu The Last of Us'ın senaryo modunun ne kadar süreceği açıklandı. Anlaşılan oyun tatmin edici uzunlukta olacak.

Naughty Dog yetkililerinin açıklamasına göre oyunun senaryo modu 12 ila 16 saat arasında sürecek. Tabi eğer çevreyi araştırma, gizliliğe önem vermek isterseniz bu süre daha dda uzaya bilecekmiş. Günümüzde çoğu oyunun 5-6 saatte bittiğini göz önüne alırsak The Last of Us'ın senaryo modunun süresi bizi çok mutlu edecektir.
Bu arada The Last of Us'ın multiplayer moduna da sahip olacağını hatırlatalım, ama bu konuda şu ana kadar bir açıklama yapılmadı

The Last Of Us Çıkış tarihi 14 Haziran 2013 Demosu 31 Mayısta geliyor.Sabırsızlıkla beklediğim oyun oynanış süreside gayet tatmin edici :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana gore 2013'un en iyi oyunu. Gerek oynanis gerek yapay zeka acisindan 9/10 luk bir oyun. Yaklasik 10-11 saat bunun gameplay lerini izledim. Gercekten harika, PS3'um olsa parasina bakmadan alirdim gercekten.

Senaryo gercekten cok iyi kurgulanmis. Oyundaki karakterler, karakterlerin oyun icindeki objeler yada cisimlerle etkilesimi gercekten iyi. Bazi eksiklikler va tabii oyunda. Mesela yapay zeka sadece sizin oynadiginiz karaktere yansiyor. Yardimci karaktere yapay zeka islemiyor. Eger bu sorun da olmasaydi 10/10 luk bir oyun olurdu.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Arkadaş bu tip oyunlar konsoldan oynarken gram zevk almıyorum ama adamlar ısrar ediyor.
bu oyun konsolda oynanır bence büyük ekranda oynandığını düşünürsek dehşet verici ^^

Advance

Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Arkadaş bu tip oyunlar konsoldan oynarken gram zevk almıyorum ama adamlar ısrar ediyor.
bu oyun konsolda oynanır bence büyük ekranda oynandığını düşünürsek dehşet verici ^^
Pcde büyük ekrandan oynarız biz de? makara:

Yukarı Alt