ya senin derdine bak ama eminim çok acıdır ben daha hiç bi kızla çıkamadığım için gerçekten bi kaç kızı sevdiğim oldu ama hiç biri benim teklifimi kabul etmedi hayatım bok gibi.
Annem babam desen hiç bi istediğimi yapmıor hep kendi başımayım arkamda duran hiç kimse yok.
ot geldim bok gidicem sen hiç olmassa kılza çıkmışsın :(

carwen

Bilgiliyim
4 Senelik sevgilim beni 8 senelik sınıf arkadaşımla aldattı, ve hala onunla çıkıyor.
Yani hiç bi şekilde bundan sonra bi kıza güvenmem, ne demek ya dostuyla çıkmak.
Sittin sene bi daha bi kızla zor çıkarım...

OneEyedJack demiş ki:
4 Senelik sevgilim beni 8 senelik sınıf arkadaşımla aldattı, ve hala onunla çıkıyor.
Yani hiç bi şekilde bundan sonra bi kıza güvenmem, ne demek ya dostuyla çıkmak.
Sittin sene bi daha bi kızla zor çıkarım...
hcım çok koymuştur bu sna

walla hiç bir kıza fazla önem göstermiceksin fazlada soğuk davranmıcan zamanla sevip sevmedini anlarsın bu yolla

yazık çok zor bi durum bu.buda gelir buda gecer ama kafana takmamaya calıs farklı seyler düşünmeni tavsiye ederim sro oynuyorsan sroya yüklen daha fazla zaman gecir sro ile bi süreligine moralinin bozulmamasını saglıyabilir

o kız için sroyu bırakmıştım zaten (: Artık takmamaya çalışıyorum ama aynı okuldayız görünce içim bi garip oluyor o yeşil gözleriyle bana bakıyor ya gidiyorum ölüyorum resmen

addIcFb

Aileden
DreamOn demiş ki:
o kız için sroyu bırakmıştım zaten (: Artık takmamaya çalışıyorum ama aynı okuldayız görünce içim bi garip oluyor o yeşil gözleriyle bana bakıyor ya gidiyorum ölüyorum resmen

Dediğim gibi bekle seviorsa gelir. Gelmezse Boşver :coffee:

Misproject

Buralıyım
sTReeT demiş ki:
virtuez demiş ki:
DreamOn demiş ki:
Sevgilim tarafından terk edildim artık seni sevmiyorum dedi ve gitti çok kötüyüm ya dostlarım ! Off ilk kez aşık olmuştum çok kötü oldum cidden !
tekrar bir konuş, sebebi neymiş öğren hemen bırakma kendini :?
Gelen Ne Getirdi Ki Giden Ne Götürsün ? Ben Hayatımdan Memnunum Beni Sevmeyen Ölsün .. [ Bnm Felsefem )
aynen.geçmişe mazi. giden gider kalanlar yeter=)

addIcFb

Aileden
manslayer demiş ki:
ya senin derdine bak ama eminim çok acıdır ben daha hiç bi kızla çıkamadığım için gerçekten bi kaç kızı sevdiğim oldu ama hiç biri benim teklifimi kabul etmedi hayatım bok gibi.
Annem babam desen hiç bi istediğimi yapmıor hep kendi başımayım arkamda duran hiç kimse yok.
ot geldim bok gidicem sen hiç olmassa kılza çıkmışsın :(
:!!&%&! :?

benimde başıma buna benzer olay geldi.. fazla yüz verince kendilerini bişey sanmaya baslıyor burunları kalkıyor, bu yüzden öle havalanacak burun kaldıracak fırsatı vermicen onlara..

istediğin zaman söylersin çöpe taşırız konuyu devamlı hatırlatmasın bu başlık sana geçmişi :muck:

aşk acısı hiç bişeye benzemez kardeşım gerçekten cok kötü bi durum ne yaparsan yap o acı içinde cuk die oturup kalıo cıkmakta bılmıo :S gerçekten kötü bi durum inş. kavusursun

aşk işte iyi yanları olduğu gibi kötü yanlarıda oluyor.ama en güzeli aşkına sıkı sıkı sarılıp onda huzuru bulmak.en azından ben öyle düşünüorum ve yapıoyorum.sevdiğimin yanımda olması beni cok mutlu edior :) aşığım yav. sakın yanlıl anlama kardes sana nispet olsun diye yazmadım lütfen kızma :)

EFendi demiş ki:
istediğin zaman söylersin çöpe taşırız konuyu devamlı hatırlatmasın bu başlık sana geçmişi :muck:

olur mu hiç sizin bu yorumlarınız bana güç veriyor resmen sizin gibi kardeş, abi, dost falan olunca ii oluyor benm abim kıbrısa gitti onla da konuşamıyorum ama sizin burda olmanız ii oluyor hepinizi öpüyorumm :muck:

Bende Sevdigim kız ile çıkarken ,nolduysa anlamadım , bir çocuk geldi elimden aldı...Onların kararı budur , dövsemde, sövsemde değiştiremem dedim braktım...

Yukarı Alt