Ecsro.net adresinde sol alt köşede biliyorsunuzki site isimleri var sro-db.de olsun silkroadmax vb gibisinden şimdi orada yeni bir site link gördüm ve paylaşmak istedim linki ise http://fembria.weebly.com/ tıkladıgınızda karşınıza fembriada size hediyeler dağıtan bir site gibi gözüküyor ve göze çarpıyor ve bunlardan 3 tanesini seçmeni istiyorlar verdikleri hediyeler ;
1. 300silk
2. 250k skill point
3. Kendi levelinin seal of moon silahı ve +5i
4. Premium ticket 28 günlük
5. Grap Pet(Monkey)
6. Avatar Dress(Pirate) [Attributes: STR10,INT10,Damage+10%,Moving Speed+30%,Defense+150]

Bunlardan 3 tanesini seçip character id ve şifreyi girecekmişiz ve characterimizin ismini girecekmişiz onlarda bize bunları vereceklermiş benim düşüncem komplo teorisi olarak düşünebilirsiniz ama ecsro publicin uzun süredir kapalı olması ve adminlerin uzun süre sessiz kalmalarının nedeni sitenin ve databasenin hacklenmiş olabileceğini akıllara getiriyor ve ben hiç hatırlamıyorum bu kadar büyük bir eventi kıytırık siteden yapacaklarını yapmış birileri varsa ve doğru ise bizimle paylaşsın ve ss falan çekip bize göstersin bu adamlar yapıyor haklarını yemeyin diye benden size tavsiye kimse oraya id pw yazıp çarın adını yazıp göndermesin!

ecsro forumlarında Fairplay'in dediğine göre sanırım ecsro.net adresi hacklenmiş.İnanmayın...Zaten hiçbir GM sizin ıd-pw'nizi istemez...

Ecsro.netten download yapmayıda kesin diyorum çünkü bu siteyi hackleyen adamlar dosyalarada virüs atmayı atlamazlar

Neverex

Bilgiliyim
inanmayın böyle şeylere bu devirde kimsenin işi gücü yok

1. 300silk
2. 250k skill point
3. Kendi levelinin seal of moon silahı ve +5i
4. Premium ticket 28 günlük
5. Grap Pet(Monkey)
6. Avatar Dress(Pirate) [Attributes: STR10,INT10,Damage+10%,Moving Speed+30%,Defense+150]

bunları vermezler biraz mantıklı olun kimse kimseye 10 k bile vermıyor :lol:

Mopneet

Hicbir Silkroad GM'i sizden kullanici adi ve sifrenizi istemez. Bunu unutmayin.

Yukarı Alt