TheDanG3R demiş ki:
benim bildiğim bir teknik var :D araplar kullanırmış genelde
adam demir bir kabın içine kafası dışarda kalacak şekilde konur sonra buna işhal :mrgreen: edecek yiyecekler verilir adam kendi pisliği içinde bekletilir ve adam acı çeke çeke ölür :twisted:
o teknik 'metal fırtına'dan alıntı olmasın.Orda tekniği anlatırken içi oyulmuş bir kütük olduığnu söylüyo.Ama o teknik genellikle o şekilde kullanılmamış
Adamı 65 cm bi çukura sokularak düzenli yemek yedilir ve adam kendi pisliği içinde çürüyerek öldürülürdü.Tabi her zaman yemek vermezlerdi ve işlem daha uzun sürebilirdi

Hımm güzel yöntemelrmiş. Hele şu Cellat'ın fıkrıne kalmıs ölüm.
Uygulamak lazım xD

İyiki Gecmis Dönemlerde Yaşamamısız.. Özgürlügün .. Vede Hurriyet'in önemini bir defa dha anlamıs bulunmaktayız ! Cok İgrenc seyler bunlar

Hepsini tek tek gözümde canlandırdım . Kazığa oturtma ve ispanyol eşşeği çok çok iğrenç geldi 8O

TheDanG3R demiş ki:
benim bildiğim bir teknik var :D araplar kullanırmış genelde
adam demir bir kabın içine kafası dışarda kalacak şekilde konur sonra buna işhal :mrgreen: edecek yiyecekler verilir adam kendi pisliği içinde bekletilir ve adam acı çeke çeke ölür :twisted:
:think: Bizim araplar yapar :coffee:

Bana Kalırsa En Kötüsü ;
Böceklerle öldürme: Kişinin zemine sabitlenmesi, üzerine bal gibi tatlıların sürülmesi ve böcekler tarafından yenilmeye bırakılması gibi pek çok türü var.

İgrenc Bişi Ben Olsam Dayanamazdım :)

Bende bir teknik söyleyeyim :D
Bu savaş suçluları üzerinde çok uygulanır . Suçlunun bütün vücut derisi soyulur ardından bir tekneyle gözü bağlı olarak denizin ortasına götürülür ve denize atılır . Suçlu acı çekerek hayatını kaybeder.

İspanyol eşeği: Mahkum, eşek biçiminde yapılmış bir kütük düzeneğe oturtulur, ayaklarına giderek artan ağırlıklar bağlanırdı. Sonunda mahkum ikiye bölünerek ölürdü.
Sarkaç: Kişi bir masaya sırtüstü yatırılıp bağlanıyor. Çok büyük, ağır ve keskin bir baltanın bağlandığı sarkaç mahkumun üzerinde sallanmaya başlıyor. Sarkacın ipi yavaş yavaş bırakılarak, her salınımda mahkumun bedeninin doğranması sağlanıyor.
Demir kap: İçine fareler doldurulan büyükçe demir bir kap, açık ağzı karın bölgesine gelecek şekilde mahkumun vücuduna yerleştiriliyor. Ardından bu kap ısıtılıyor. Fareler can havliyle mahkumun karnını kemirip kaçacak yer arıyor. Böylece mahkum iç organları fareler tarafından kemirilerek ölüyor.
Atlarla parçalama: Mahkum kol ve bacaklarından, 4 ayrı yöne koşturulacak olan atlara bağlanırdı. Ardından atlar koşturulurdu.
Deri yüzme: Keskin bir bıçakla canlı canlı suçlunun tüm derisi yüzülüyordu. Deri solunumu duran mahkumu acılı ve uzun bir ölüm bekliyordu.
Su veya civa ölümü: Mahkum ölünceye kadar su veya civa içmeye zorlanır.
Yarma: Suçlu kendindeyken gövdesi açılır ve iç organlar tek tek çıkartılıp, kendisine gösterilirdi..

o.O omfg Bunlar nedir böyle
8O 8O

Yukarı Alt