Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka gibi oyuna bir girdim seriden charlar spawn olmaya başladı abartısız hiç durmadan çıktılar ve teleportun yanına gidip ışınlandılar sorularım şunlardır ;

1) bunu hangi programla yapıyorlar ?
2) bunu joymax neden yapıyor ?
3) neden hep build int ve spear kullanıyorlar ?
4) neden direk teleport olup başka town'a gidiyorlar ?
5) neden 500 tane goldbot çıktı ?

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Hahaha göç ediyor bunlar :mrgreen: phBot sanırım bunlar

Goldbotlar çözümsüz kalınca serverlar boşaldı. Haliyle premium satışlarında azalma oldu. Bunlar server kapasitesini doldurmaya çalışıyor olmasınlar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ioriYagami demiş ki:
Goldbotlar çözümsüz kalınca serverlar boşaldı. Haliyle premium satışlarında azalma oldu. Bunlar server kapasitesini doldurmaya çalışıyor olmasınlar :)

bende öyle düşünüyorum :coffee:

bende başka bişey görmüştüm...goldbotgibi pazardaki botlardan birinden elixir çekiyordum..stallda 1 tane kaldı, stalı kapattı 2 saniye olmadan stalı doldurup açtı..ne tür program kullanıyorlarki acaba..

Ama isteseler dolu gösterebilirler neden char sokuyolar acaba göstere göstere premium alın mesajımı veriyolar :P

melhmet demiş ki:
bende başka bişey görmüştüm...goldbotgibi pazardaki botlardan birinden elixir çekiyordum..stallda 1 tane kaldı, stalı kapattı 2 saniye olmadan stalı doldurup açtı..ne tür program kullanıyorlarki acaba..
O dediğin kaç senedir var o kadar elixiri normal charların sattığını düşünmek saçma olurdu zaten.

Pro

rank8
clientlessla bi bilgden 30 tane acsalar 15 bilg yeter 500 tane char icin yane Para siteleri icin yuksek bi sayi degil ve bu joymaxin isine yariyor ve banlamiyor :wink1:

Kapasite dolmak için bu gold botlar cıkyor tabi joymaxda bundan yararnalıyor (Premium) :P Siz olsaydınız banlar mıydınız para kaynagınızı :P

EmmaW

benim anlamadığım yeni doğan char nasıl teleport oluyor hatırladığım kadarıyla ksro-csrodaki gibi 1-10lvl arası teleport parasız değil ?

Takımı
Galatasaray
EmmaW. demiş ki:
benim anlamadığım yeni doğan char nasıl teleport oluyor hatırladığım kadarıyla ksro-csrodaki gibi 1-10lvl arası teleport parasız değil ?
Artık öyle

Joymax ın yaptığı garip işler var neden magic pop gibi bir para kaynağı varken SON ların drop seviyelerini bu kadar arttırdı anlamış değilim. Bunlar para kazanmak istemiyor mu acaba ya da hem para kazanıp hemde iyi de görünelim mi diyorlar.

Yukarı Alt